Violin Garden
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Violin Garden Hakkında

Kır konseptinde bir kına gecesi hayal ediyorsanız, doğru yerdesiniz. Sakarya kına mekanları arasında yer aldığımız Violin Garden’da düşlerinizi süsleyen eğlenceyi kusursuz biçimde yapıyoruz.

2000 kişilik kapasiteye sahibiz. Geniş bir alanda, doğanın ortasında, yemyeşil çimenler üzerinde, ağaçların arasında bir kır bahçesiyiz. Profesyonel hizmet sunuyor ve tam olarak beklentileriniz doğrultusunda size yardımcı oluyoruz. Kendinizi iyi hissetmeniz için çalışıyoruz. Önceliğimiz tabii ki müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak.

Kına eğlenceniz için önceden görüşme sağladığımız takdirde istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda size uygun bir program planlıyoruz. Detayları görüşmemiz esnasında ele alarak hayallerinizdeki eğlenceyi yaşamanız için profesyonel destek sağlıyoruz..

Yemekli, yemeksiz ya da kokteyl düzeninde bir hizmet alabilirsiniz. Damak tadınıza uygun menüler hazırlıyoruz. Usta şefler tarafından hazırlanan lezzetleri muhteşem sunumlarla tabaklarınıza getiriyoruz. Nişan boyu hem lezzet hem de görsel şölenin keyfine doyasıya varıyorsunuz. Üstelik canlı orkestramız da sizin için istediğiniz müzikleri keyifle çalıyor. Böylece siz de sevdiklerinizle birlikte dans ederek, keyifli vakit geçiriyorsunuz.

Organizasyonların ne kadar uzun bir hazırlık süreci gerektirdiğinin farkındayız. Birçok detay ve konuyla aynı anda ilgileniyorsunuz. Pek çok detayı düşünerek hizmet almak istemeniz çok normal. Violin Garden Sakarya ailesi olarak elimizden gelenin fazlasıyla size yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bize isteklerinizi anlattığınız ölçüde size destek oluyoruz. Kolay ulaşılabilir konumumuzla da merkezi bir alandayız.

Siz de sevdiklerinizle bir arada unutulmaz bir kına eğlencesi düşünüyorsanız yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak. Peki bizimle nasıl iletişime geçeceksiniz? Sayfa üzerinde yer alan telefon numarası ve mail adresi gibi iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda bir araya gelmek için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Satış Ve Pazarlama Müdürü

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Sakarya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.