Lila Garden

E-posta Gönder

 • Adapazarı, Sakarya. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Lila Garden Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 - 200 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 - 200 TL

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

  10.000-20.000 TL

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

  40.000-50.000 TL

Lila Garden Kapasite

 • Kapasite

  1.000-2.000

Lila Garden Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Lila Garden Sıkça Sorulan Sorular

 • Lila Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Lila Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Lila Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


 • Lila Garden kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Lila Garden kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Lila Garden kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Lila Garden kına ve bekarlığa vedanız için mekan girişinde ateş ölçümü, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, kullan-at malzeme ile servis imkanı, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, masalar arası geniş mesafe aralığı, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni ve uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Lila Garden Hakkında

Türk geleneğinin en eski değerlerinden biri olan kına merasimi günümüzde hala varlığını sürdürüyor. Siz de unutulmaz bir kına eğlencesi düzenlemek istiyor ama bu hizmeti alacağınız mekanın neresi olacağına bir türlü karar veremiyorsanız, şahane mekanımız Lila Garden Sakarya’da sizi bekliyoruz.

%100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla sizi özel kutlamalarınızda mutlu etmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Profesyonel ekibimizle tıpkı bizi tercih eden diğer çiftlerimiz gibi sizi de mutlu edeceğimize emin olabilirsiniz. Yıllardır organizasyon sektöründe başarıyla varlığımızı sürdürüyoruz. Düğün, kına gecesi, nişan, söz ve sünnet gibi çeşitli organizasyonlara başarıyla ev sahipliği yapıyoruz. Edinmiş olduğumuz tecrübeler doğrultusunda çiftlerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir iş anlayışı benimsiyoruz.

Mekanımızda yemyeşil bir kır bahçesinin üzerinde kına eğlencenizi yapmanızı sağlıyoruz. Mekanımızın girişine kırmızı halı seriyor ve konuklarınızı şık bir görüntüyle karşılıyoruz. Bahçemizin içerisine yuvarlak masaları aralarında belirli boşluklar bırakarak konumlandırıyoruz. Şık sandalyelerle etrafını çevrelediğimiz masaları davetlileriniz için konforlu oturma alanlarına dönüştürüyoruz. Beyaz sütunlar üzerinde çiçek aranjmanları, şamdanlar ve vazolarla mekanımızı süslüyoruz.

Açık bir kır alanı olduğumuz için aydınlatma için yerlere minik ışıklar koyarak giriş yolunu aydınlatıyoruz. İplerin üzerine sıra sıra dizdiğimiz lambalarla da bahçenin genel aydınlatmasını sağlıyoruz. Başarılı müzisyenlerden oluşan orkestramız eşliğinde eğlenceli bir gece yaşayacaksınız. Kına eğlenceniz için size kına ekibi ve müziği hizmeti de sunuyoruz. Dilerseniz anlaştığınız bir kına organizasyonu firmasıyla görüşerek salonumuz içerisinde hizmet alabilirsiniz. Yemekli davetleriniz için usta aşçılarımız tarafından hijyen koşulları göz önünde bulundurularak hazırlanan lezzetli ikramları şık sunumlarla masalarınıza getiriyoruz. Bizi tercih ederseniz hem eğlenebileceğiniz hem de tadı damağınızda kalacak bir davete ev sahipliği yapabilirsiniz.

Sakarya kına mekanları arasında yer aldığımız Lila Garden’in şanslı çiftlerinden biri olmak hizmet içeriklerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak, organizasyon paketi içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfada yer alan iletişim kanallarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Karakaş Mah. Prof Dr. Sebahattin Zaim Bulv. No: 149 Adapazarı Sakarya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Lila Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.