Lila Garden

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Adapazarı, Sakarya

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


COVID-19 Önlemleri

 • Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni
 • Masalar arası geniş mesafe aralığı
 • Her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi
 • Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi
 • Ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi
 • Kullan-at malzeme ile servis imkanı
 • Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma
 • Mekan girişinde ateş ölçümü

Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
 • Kapasite 1.000-2.000
 • Aksesuar Kiralama

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Önerilen Firmalar

Sen Otel
15

Serdivan

Sen Otel

500-750
50 TL'den az
Saray Garden
3

Erenler

Saray Garden

200-300
50 TL'den az
Menzara Restaurant
11

Sapanca

Menzara Restaurant

100-200
50 TL'den az

Hakkında

Türk geleneğinin en eski değerlerinden biri olan kına merasimi günümüzde hala varlığını sürdürüyor. Siz de unutulmaz bir kına eğlencesi düzenlemek istiyor ama bu hizmeti alacağınız mekanın neresi olacağına bir türlü karar veremiyorsanız, şahane mekanımız Lila Garden Sakarya’da sizi bekliyoruz.

%100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla sizi özel kutlamalarınızda mutlu etmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Profesyonel ekibimizle tıpkı bizi tercih eden diğer çiftlerimiz gibi sizi de mutlu edeceğimize emin olabilirsiniz. Yıllardır organizasyon sektöründe başarıyla varlığımızı sürdürüyoruz. Düğün, kına gecesi, nişan, söz ve sünnet gibi çeşitli organizasyonlara başarıyla ev sahipliği yapıyoruz. Edinmiş olduğumuz tecrübeler doğrultusunda çiftlerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir iş anlayışı benimsiyoruz.

Mekanımızda yemyeşil bir kır bahçesinin üzerinde kına eğlencenizi yapmanızı sağlıyoruz. Mekanımızın girişine kırmızı halı seriyor ve konuklarınızı şık bir görüntüyle karşılıyoruz. Bahçemizin içerisine yuvarlak masaları aralarında belirli boşluklar bırakarak konumlandırıyoruz. Şık sandalyelerle etrafını çevrelediğimiz masaları davetlileriniz için konforlu oturma alanlarına dönüştürüyoruz. Beyaz sütunlar üzerinde çiçek aranjmanları, şamdanlar ve vazolarla mekanımızı süslüyoruz.

Açık bir kır alanı olduğumuz için aydınlatma için yerlere minik ışıklar koyarak giriş yolunu aydınlatıyoruz. İplerin üzerine sıra sıra dizdiğimiz lambalarla da bahçenin genel aydınlatmasını sağlıyoruz. Başarılı müzisyenlerden oluşan orkestramız eşliğinde eğlenceli bir gece yaşayacaksınız. Kına eğlenceniz için size kına ekibi ve müziği hizmeti de sunuyoruz. Dilerseniz anlaştığınız bir kına organizasyonu firmasıyla görüşerek salonumuz içerisinde hizmet alabilirsiniz. Yemekli davetleriniz için usta aşçılarımız tarafından hijyen koşulları göz önünde bulundurularak hazırlanan lezzetli ikramları şık sunumlarla masalarınıza getiriyoruz. Bizi tercih ederseniz hem eğlenebileceğiniz hem de tadı damağınızda kalacak bir davete ev sahipliği yapabilirsiniz.

Sakarya kına mekanları arasında yer aldığımız Lila Garden’in şanslı çiftlerinden biri olmak hizmet içeriklerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak, organizasyon paketi içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfada yer alan iletişim kanallarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Hakan Töremen

 • Adres: Karakaş Mah. Prof Dr. Sebahattin Zaim Bulv. No: 149 Adapazarı Sakarya

Lila Garden Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!