Masal Garden

E-posta Gönder

Masal Garden

Masal Garden Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  1.000-2.000

 • Aksesuar Kiralama

Masal Garden Sıkça Sorulan Sorular

 • Masal Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Masal Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Masal Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Masal Garden kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Masal Garden kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Masal Garden Hakkında

Masal Garden Sakarya Adapazarı’nın gözde kına mekanlarından biri. Orman içinde yer alan doğayla baş başa kalacağınız lokasyonumuz sayesinde çiftlerimizin ilgisini çekmeyi başarıyoruz. Kır manzaramızın güzelliğine uyum sağlayan rustik tarzdaki davet alanı dekorasyonumuz olumlu yorumlar almamıza vesile oluyor. Doğallık ve şıklık bir araya geldiğinde nasıl bir görüntü ortaya çıkıyor bunu açıklayan iyi bir örneğiz.

Davet Alanları

Masal Garden Düğün Salonu Erenler bu zamana kadar konuklarını tatmin etmeye başarmış geniş açık ve kapalı alanlara sahip. Açık alandaki heybetli yemyeşil ağaçlarla çevrili bahçesinde aynı anda 2000 kişiye hizmet verebilecek yeterliliğe sahip. Kapalı alan olarak karşımıza çıkan yüksek tavanlı, havadar, kolonsuz Barn’da da bu kapasitenin aynı olduğunu söyleyebiliriz. Barn organizasyonlarda olduğu kadar fotoğraf çekimlerinde de ilgi gören

Dekorasyon

Ahşap dekoratif objelerin, beyaz rengin yoğunlukta olduğu dizaynımızın zarifliği ve ferahlığını salonumuza girer girmez hissedeceksiniz. Beyaz napolyon sandalyelerimiz beyaz masalarımız alanımızı etkili kullanabileceğimiz şekilde sıralanıyor. Barn’ın aydınlatmasında kullanılan beyaz top avizelerimiz sadeliğiyle beğeni topluyor. Girişte isimlerin ve yön oklarının yazılı olduğu ahşap tabelaları göreceksiniz. Sahnemizi süsleyen farklı şekillerdeki ahşap taglerimiz çiçeklerle renklendiriliyor. Ahşap salıncakları anımsatan ahşap yemek masaları alanımızın belirli bölgelerine yayılıyor.

Hizmetler

Kına gecelerinin keyfi ve coşkusu bir başka olur tabii bu keyifli dakikalar için sıkı bir hazırlık gerekiyor. Neyse ki organizasyon sorumlularımız tüm hazırlıkların eksiksiz bir şekilde üstesinden gelebilecek kadar işinin ehli kişiler. Yapılan özenli hazırlıkların gülümseten anılara dönüşmesi görevini de birlikte çalıştığımız fotoğrafın duayenlerine bırakıyoruz. Harici firmalarla anlaşma yapmanıza da karşı değiliz.

Bindallı ve kaftan olmadan kına gecesinin anlamı olmaz diye düşündük bu yüzden temin ettiğimiz kıyafetleri gönlünüzce kullanabilirsiniz. Kınanıza özel bir playlist düzenliyor kına gecesi müzikleriyle eğlenceli anlar yaşamanızı istiyoruz. Davul show, oryantal, zenne bu geceye dinamiklik katan diğer etkenler olacak. Kına takımı, kına mumu, dilek feneri, kına tepsisi gibi ana detaylar hazırlandı.

Sakarya’da kına gecesi yapılacak yerler arasında ilk sıraya yerleşmek için dikkat çeken dekorasyon, büyük alan, profesyonel kadro, sayısı olmasının yanında kaliteli hizmet sunma gibi sebeplerimiz var. Masal Garden’da tabiatın güzellikleri eşliğinde noksansız devam edecek bir kına organizasyonu için biz hazırız. Önce aklımdaki sorulara yanıt bulmak istiyorum diyorsanız yapmanız gereken yalnızca yukarıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle irtibata geçmek.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Kayalar memduhiye Mahallesi, 54200 Erenler / Sakarya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Masal Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.