Erkan Sezgin Düğün & Toplantı

E-posta Gönder

Erkan Sezgin Düğün & Toplantı Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  2.000-3.000

Erkan Sezgin Düğün & Toplantı Sıkça Sorulan Sorular

 • Erkan Sezgin Düğün & Toplantı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Erkan Sezgin Düğün & Toplantı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Erkan Sezgin Düğün & Toplantı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Erkan Sezgin Düğün & Toplantı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Erkan Sezgin Düğün & Toplantı kına ve bekarlığa veda için maksimum 2.000-3.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Erkan Sezgin Düğün & Toplantı kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Erkan Sezgin Düğün & Toplantı kına ve bekarlığa vedanız için mekan girişinde ateş ölçümü, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, düzenli havalandırma, masalar arası geniş mesafe aralığı, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni ve kullan-at malzeme ile servis imkanı hizmeti sunmaktadır.

Erkan Sezgin Düğün & Toplantı Hakkında

Kına eğlenceleri başta olmak üzere düğün, sünnet törenleri, firma toplantıları, seminerler, nişan, mezuniyet baloları ve iftar programlarına kapılarımızı uzun zamandır memnuniyetle açıyoruz. Erkan Sezgin Düğün ve Toplantı Salonu içerisinde aklınıza gelen pek çok mezuniyet türünde hizmet alabilirsiniz.

Sakarya’nın en merkezi yerlerinden biri olan Adapazarı’nda bulunuyoruz. 2015 yılından beri çalışmalarımızı başarıyla sürdürüyoruz. Davet sektöründe öne çıkan tüm trendlerini yakından takip ediyoruz. Bölgemizin en öne çıkan mekanlarından biriyiz. Bizi diğer mekanlardan ayıran en önemli özelliğimiz ise geniş bir alan üzerinde hizmet veriyor oluşumuz. 8000 metrekarelik oldukça geniş bir alanda sizi ağırlıyoruz. Bünyemizde mescit, otopark, bebek bakım odası, çocuk oyun alanı, ücretsiz ve sınırsız çay ikram eden kafe alanımız bulunuyor. Tesisimiz engelli dostu olarak düz bir girişe sahip. 300 araçlık otoparkımızla da araçlarınızı güvenle bize emanet edebilirsiniz. Vale ve güvenlik hizmetlerini de ek olarak sağlıyoruz.

Alanında uzman ve deneyimli aşçılarımızla dilerseniz yemekli bir kına gecesi düzenleyebilirsiniz. Hijyenik koşullarda sizin için en özel tatları özenle hazırlayacağımıza emin olabilirsiniz. Kadın ve erkek personelimiz bulunuyor. Mekanımızın içerisinde ayrıca havuzlu bir alan var. Dilerseniz etkinliğinizin bazı kısımlarını havuzun başında sürdürebilirsiniz. Mevsim koşullarına uyum sağlamak adına açılır ve kapanır pergola tavana sahibiz. Kına eğlencenizi video ve fotoğraf çekimlerimizle de ölümsüzleştiriyoruz. Drone, Jimmy jib ve aktüel olmak üzere üç farklı kamera ile çekimlerinizi yapıyoruz. Fotoğraflarınızı baskı kutu albüm şeklinde size teslim ediyoruz. Dilerseniz sosyal medya hesaplarınız için klip hazırlıyoruz.

Konuklarınızı kapıda karşılama hizmeti sunuyoruz. Canlı müzik orkestramızla birlikte unutulmaz bir eğlenceye ev sahipliği yapıyoruz. Ses, sahne ve ışık sistemleri konusunda da profesyonel bir kurulum yapıyoruz. Volkan ve konfetiler patlatıyoruz. LED ekranımızda dilerseniz slayt gösterisi yayınlıyoruz. Jeneratör kullanıyor ve kesintisiz bir gece yaşamanızı sağlıyoruz. Eğlenceniz boyunca sizinle yakından ilgileniyoruz. Organizasyonunuza dair tüm detayları önceden planlıyor, prova yapıyor ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Siz de Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu Adapazarı hakkında daha fazla bilgi edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yeni Cami Bulvarı 15 Temmuz Caddesi No: 176 ADAPAZARI SAKARYA

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Erkan Sezgin Düğün & Toplantı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.