Erkan Sezgin Düğün & Toplantı

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

2.000-3.000

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Adapazarı, Sakarya

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


COVID-19 Önlemleri

 • Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni
 • Masalar arası geniş mesafe aralığı
 • Her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi
 • Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi
 • Düzenli havalandırma
 • Kullan-at malzeme ile servis imkanı
 • Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma
 • Mekan girişinde ateş ölçümü

Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
 • Kapasite 2.000-3.000
 • Aksesuar Kiralama

Önerilen Firmalar

Sen Otel
15

Serdivan

Sen Otel

500-750
50 TL'den az
Saray Garden
3

Erenler

Saray Garden

200-300
50 TL'den az
Menzara Restaurant
11

Sapanca

Menzara Restaurant

100-200
50 TL'den az

Hakkında

Kına eğlenceleri başta olmak üzere düğün, sünnet törenleri, firma toplantıları, seminerler, nişan, mezuniyet baloları ve iftar programlarına kapılarımızı uzun zamandır memnuniyetle açıyoruz. Erkan Sezgin Düğün ve Toplantı Salonu içerisinde aklınıza gelen pek çok mezuniyet türünde hizmet alabilirsiniz.

Sakarya’nın en merkezi yerlerinden biri olan Adapazarı’nda bulunuyoruz. 2015 yılından beri çalışmalarımızı başarıyla sürdürüyoruz. Davet sektöründe öne çıkan tüm trendlerini yakından takip ediyoruz. Bölgemizin en öne çıkan mekanlarından biriyiz. Bizi diğer mekanlardan ayıran en önemli özelliğimiz ise geniş bir alan üzerinde hizmet veriyor oluşumuz. 8000 metrekarelik oldukça geniş bir alanda sizi ağırlıyoruz. Bünyemizde mescit, otopark, bebek bakım odası, çocuk oyun alanı, ücretsiz ve sınırsız çay ikram eden kafe alanımız bulunuyor. Tesisimiz engelli dostu olarak düz bir girişe sahip. 300 araçlık otoparkımızla da araçlarınızı güvenle bize emanet edebilirsiniz. Vale ve güvenlik hizmetlerini de ek olarak sağlıyoruz.

Alanında uzman ve deneyimli aşçılarımızla dilerseniz yemekli bir kına gecesi düzenleyebilirsiniz. Hijyenik koşullarda sizin için en özel tatları özenle hazırlayacağımıza emin olabilirsiniz. Kadın ve erkek personelimiz bulunuyor. Mekanımızın içerisinde ayrıca havuzlu bir alan var. Dilerseniz etkinliğinizin bazı kısımlarını havuzun başında sürdürebilirsiniz. Mevsim koşullarına uyum sağlamak adına açılır ve kapanır pergola tavana sahibiz. Kına eğlencenizi video ve fotoğraf çekimlerimizle de ölümsüzleştiriyoruz. Drone, Jimmy jib ve aktüel olmak üzere üç farklı kamera ile çekimlerinizi yapıyoruz. Fotoğraflarınızı baskı kutu albüm şeklinde size teslim ediyoruz. Dilerseniz sosyal medya hesaplarınız için klip hazırlıyoruz.

Konuklarınızı kapıda karşılama hizmeti sunuyoruz. Canlı müzik orkestramızla birlikte unutulmaz bir eğlenceye ev sahipliği yapıyoruz. Ses, sahne ve ışık sistemleri konusunda da profesyonel bir kurulum yapıyoruz. Volkan ve konfetiler patlatıyoruz. LED ekranımızda dilerseniz slayt gösterisi yayınlıyoruz. Jeneratör kullanıyor ve kesintisiz bir gece yaşamanızı sağlıyoruz. Eğlenceniz boyunca sizinle yakından ilgileniyoruz. Organizasyonunuza dair tüm detayları önceden planlıyor, prova yapıyor ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Siz de Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu Adapazarı hakkında daha fazla bilgi edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Erkan Sezgin

 • Adres: Yeni Cami Bulvarı 15 Temmuz Caddesi No: 176 ADAPAZARI SAKARYA

Erkan Sezgin Düğün & Toplantı Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!