Süslü Bahçe

0216 706 2147

E-posta Gönder

Üyelere Özel

Hafta Sonu, Kokteyl, Paket

180 TL Fiyat Al

Kampanyalar (1)

Üyelere
Özel Fiyat
Hafta Sonu, Kokteyl, Paket
180 TL Fiyat Al
Son gün 01/10/2022

Süslü Bahçe Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100-150 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  200-300

Süslü Bahçe Sıkça Sorulan Sorular

 • Süslü Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Süslü Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Süslü Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100-150 TL aralığından başlamaktadır.


 • Süslü Bahçe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Süslü Bahçe kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Süslü Bahçe Hakkında

Neredeyse 10 yıldır bir davet mekanı niteliğiyle hizmet veren Süslü Bahçe, Çekmeköy kına mekanları arasında kusursuz organizasyonlarla adından söz ettiriyor. Hem açık hem kapalı davet alanımız olması, yeşilin hakim olduğu dingin ortamımız, aynı zamanda cafe ve restoran olarak faaliyet göstermemizin getirdiği lezzet çeşitliliği gibi pek çok imkanla gelin ve damat adaylarının dikkatini çekmeyi başarıyoruz.

Davet Alanları

Mekanımızda hem açık hem kapalı alan oluşturarak ve dans pisti için geniş alan bırakarak misafirlerinizi ağırlıyor, açık alanımızda mevsim şartlarına karşı açılır kapanır tavan sistemimizle önlem alıyoruz. İklimlendirme ve havalandırma sistemlerimizin bakımı düzenli yapılıyor. Camekan kaplı duvarlarımızın sunduğu şehir manzarası konuklarınızın içini açıyor. Kına gecelerinizi tesisimiz bünyesinde gerçekleştirmeye karar verdiyseniz bu tür kutlamalarda 250 davetli ağırlayabildiğimizi bilmeniz önem arz ediyor.

Dekorasyon

2, 4 veya 6 kişilik dikdörtgen masalarla istediğiniz oturma düzenini hazırlıyoruz. Masalara runner örtüler seriyor ve ahşap sandalyelerimizi kırmızı tüllerle süslüyoruz. Çiçeklerin ve mumlukların süslediği masalarda hasır suplalar tercih ediliyor. Dış mekanda hasır görünümlü sandalye gibi daha bohem ve gri napolyon sandalye gibi daha klasik seçeneklerimiz de var. Tercihinize yardımcı olmak için örnek masa hazırlıyor, dilerseniz anlaştığınız bir organizasyon firmasıyla çalışma imkanı da sunuyoruz.

Hizmetler

Süslü Bahçe Çekmeköy civarında kına gecesini düzenlemek isteyen çiftlerin arayışına son veriyor. Mekan süslemesi gecenin ruhuna uygun renklerle yapılıyor. Bunun yanında kına takımlarınız, mumlarınız ve tepsiniz hazırlanıyor. Şimdiye dek pek çok çiftimizin yanında bulunmuş nedime ekibimiz, tören boyu yanınızdan ayrılmıyor. Gelin odamızı hazırlık ve dinlenme amaçlı kullanabilirsiniz. Ayrıca misafirlerinizin yararlanabileceği bir otoparkımız da mevcut.

Yiyecek / İçecek

Tesisimizde vereceğiniz ikramlı davetler için menüyü tamamen kendi tercihleriniz doğrultusunda hazırlatabilirsiniz. Mekanımızın bünyesinde çalışan aşçımız, her misafirin damak tadına uyacak tabaklar hazırlamada deneyimli. Dilerseniz kokteyl konseptli ikramlar hazırlayabiliyor veya mükemmel sunumlu ordövr tabaklarını masalara getirebiliyoruz. Kırmızı veya beyaz etli menüler de hazırlamamız mümkün. Büyük gün öncesi menü tadımına davetlisiniz.

Süslü Bahçe’de çiftlerimizi deneyimli organizasyon ekibimizle karşılıyoruz. Mekanımız açık ve kapalı davet alanı fırsatı, zengin seçenekli ve özelleştirilebilir menü, restorancılık sektöründe deneyimli mutfak ekibi gibi pek çok özel olanağı size sağlıyor. Süslü Bahçe’de erken rezervasyona özel avantajlı ödeme seçenekleri gibi tekliflerimiz de mevcut. Tüm bunlar hakkında detaylı bilgi edinmek için hemen bize ulaşabilirsiniz. İrtibat kanallarımız yandaki fiyat teklifi formu ve aşağıdaki Süslü Bahçe telefon numarası bilgileri.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon: 0216 706 2147
 • Adres:

  Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Erge Sk. No:1, 34782 Dudullu Osb/Çekmeköy/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.