Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İstanbul

Salon Beyaz Köşk

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Salon Beyaz Köşk Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Salon Beyaz Köşk Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Salon Beyaz Köşk Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Salon Beyaz Köşk Sıkça Sorulan Sorular

Salon Beyaz Köşk kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Salon Beyaz Köşk kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Salon Beyaz Köşk kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Salon Beyaz Köşk kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Salon Beyaz Köşk Hakkında

Düğün günü yaklaşırken bambaşka bir telaş sarar gelin adaylarını. Tatlı düğün streslerini atmak ve doyasıya eğlenmek için kına geceleri düzenlerler. Türk örf ve adetlerinin köklü geleneklerinden olan kına gecesi için Salon Beyaz Köşk Sultanbeyli/İstanbul’da yanınızda. Bulunduğumuz mevkiinin en çok tercih edilen salonu olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Firmamız bünyesinde 3 ayrı salonumuz mevcut.


Salon 1: 700 metrekare alana kurulu yaklaşık 500 konuk kapasiteli olan salonumuzdur. Bu salonumuzda gökkuşağı formunda göz alıcı aydınlatmalara yer verdik. Yuvarlak masalar ve sırt destekli sandalyeler kullandığımız salonumuzu şamdan ve canlı çiçeklerle süsledik. Bu salonumuzun kendine özel gelin odası ve kantini, sigara içme alanı da bulunuyor.


Salon 2: 1100 metrekarelik bu salonumuz 800 konuk kapasitelidir. Bu salonumuzda altın renginin zarafetini kullandık. Yeşil ve mavi tonlarında aydınlatmalar kullandığımız salonumuzda da yuvarlak masalarımız ve konforlu sandalyelerimiz bulunuyor. Salonumuzun kendine özel gelin odası ve çocuk odası da mevcuttur.


Salon 3: 700 metrekarelik salonumuzda oturma düzeninde 400 konuğa kadar ağırlayabiliyoruz. Pistin üzerinde özel aydınlatmalar kullandık. Pist alanının üstü oldukça yüksektir. Diğer salonlarımız gibi burası da oldukça ferah ve aydınlıktır.


Kına organizasyonları için genellikle Salon 3’ü tercih ediyoruz.


Düğüne göre görece daha az konuğun katıldığı kına geceleri için harika bir ambiyansı bulunan salonumuzda; pistin hemen yanına kına tören alanını kuruluyoruz. Genellikle geleneksel kına organizasyonu düzenlediğimiz salonumuzda kırmızı bir kına tahtımız, sehpamız ve pufumuz bulunuyor. Kına tahtının üzerini kırmızı cibinlikle süslüyoruz. Kına geceniz için harika bir ambiyans yaratıyoruz. Üstelik kına gecesi için yaptıklarımız bununla da sınırlı değil.


Gelin adaylarının kına gecesinde pek çok aksesuara ve dekora ihtiyacı oluyor. Hepsinin teminini sağlayan Salon Beyaz Köşk’te kına gecenizi gerçekleştirmek istiyorsanız; yapmanız gereken çok kolay! Formumuzu doldurun ve ekibimizle iletişime geçin. Form üzerinden aklınıza takılan soruları sorabilir, kına paketleri ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  M. Akif Ersoy mah. Fatih Bulvarı Sarıyer sok. No: 5/4 Sultanbeyli / İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Salon Beyaz Köşk Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.