Ramazan Bingöl Et Lokantası

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Ramazan Bingöl Et Lokantası - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Ramazan Bingöl Et Lokantası Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Ramazan Bingöl Et Lokantası Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Ramazan Bingöl Et Lokantası Sıkça Sorulan Sorular

Ramazan Bingöl Et Lokantası kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ramazan Bingöl Et Lokantası kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Ramazan Bingöl Et Lokantası kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Ramazan Bingöl Et Lokantası kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ramazan Bingöl Et Lokantası kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Ramazan Bingöl Et Lokantası Hakkında

Osmanlı saraylarından ilham aldığımız restoranımıza hoş geldiniz. Sevdiklerinizi beraber kına gecesi organizasyonunuzu değerli anılara dönüştürmek istiyor, unutulmaz bir gece yaşatmak istiyoruz.

Markamız Ramazan Bingöl aynı zamanda kurucumuzun isminin taşıyor. Ramazan Bingöl önderliğinde yolumuza devam ediyor, kendimizi geliştiriyoruz. 2 farklı şubemizle İstanbul kına mekanları arasında fark yaratıyor, profesyonel ekibimizle gecenizi güzelleştiriyoruz.

Kına gecesi organizasyonları, geleneksel organizasyonlardır. Biz de gecenizi modern çizgilerle süslemek istiyor, farklı aksesuar ve süslemelere yer vermek istiyoruz. Yemekli olarak düzenlediğimiz kına gecelerinizde eğer Osmanlı konseptini tercih edecekseniz konseptimize oldukça uygun olacak.

Kına gecenizde Anadolu dan ezgiler barındırmak ve gecenizi güzelleştirmek bizim işimiz!

Farklı atmosferimiz ile kına gecenizi için biçilmiş kaftanız. Dilerseniz dışarıdan organizasyon firması ile anlaşabilir, mekanımızın dekorasyonunu değiştirebilirsiniz.

İstanbul’un farklı iki konumunda yer alıyoruz. Hemen ‘Ramazan Bingöl Et Lokantası Ümraniye nasıl gidilir?’ sorusunu cevaplayalım.

Ümraniye şubemiz Saray Mahallesi üzerinde yer alıyor, kolay ulaşımı ile mekanımıza toplu taşıma araçları ile ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ulaşım sağlamak isterseniz ise ücretsiz otopark hizmetimiz bulunuyor. Ümraniye şubemiz 5000 metrekare alan üzerine kurulu. Bu alanda 1500 kişiye kadar misafirimize hizmet verebiliyor, gecelerini güzelleştirebiliyoruz. 2 salonu, 2 ayrı terası ve bahçesiyle beraber kına gecesi organizasyonlarınızı gerçekleştirmek isterseniz kapasitenize göre istediğimiz alanı seçebilirsiniz.
Giyimkent Ramazan Bingöl şubemiz ise çok büyük bir alana sahip. Tam olarak 25.000 metrekare alana yayılmış olan tesislerimizi tercih etmek istiyorsanız 5 farklı alanda hizmet verebiliyoruz. Kına gecesi organizasyonlarınızı gerçekleştirirken Osmanlı konseptinde düzenlediğimiz mekanlarımız oldukça iyi bir seçenek olacak.

Yemyeşil alana üzerine konumlandırdığımız tesisimizde hayallerinizi gerçekleştirmeyi vaat ediyoruz. Kına gecesi organizasyonlarınız için neden bizi tercih etmiyorsunuz?
İletişim kurmak çok kolay. Ücretsiz fiyat teklifi al seçeneğine tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Oruç Reis Mh.Giyimkent Cd. No: 7

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ramazan Bingöl Et Lokantası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.