Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport

0216 706 2169

E-posta Gönder

Üyelere Özel

Hafta İçi, Kokteyl, Paket

₺295 Fiyat Al

Kampanyalar (1)

 • Pendik, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Üyelere
Özel Fiyat
Hafta İçi, Kokteyl, Paket
₺295 Fiyat Al
Son gün 30/09/2022

Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  200-400 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  150-200 TL

 • Kapasite

  1.000-2.000

 • Aksesuar Kiralama

Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport Sıkça Sorulan Sorular

 • Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 150-200 TL aralığından başlamaktadır.Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 200-400 TL aralığından başlamaktadır.


 • Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport düğün dışında hizmeti vermektedir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport Hakkında

Kına gecenizi yapacağınız modern bir salon arıyorsanız, doğru yerdesiniz çünkü Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport ekibi olarak, siz değerli gelin adaylarımıza profesyonel hizmetler hazırladık. Nitelikli personelimiz, ferah davet alanımız ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız eşliğinde kusursuz bir organizasyon süreci geçireceğinize emin olabilirsiniz.

Yüksek tavanlı yapısıyla dikkat çeken salonumuz yüksek misafir ağırlama kapasitesine sahip. Bu nedenle ‘’Yer olacak mı?’’ stresi yaşamadan tüm sevdiklerinizi kına gecenize davet edebiliyorsunuz. Geniş bir alana sahip olduğumuzdan istediğiniz şekilde oturma düzenleri oluşturabiliyoruz. Salonumuz istediğiniz şekilde konsept oluşturmanıza da olanak sağlıyor. En sevdiğiniz renkler, en beğendiğiniz kına konseptleri ve aksesuarlar eşliğinde hayal ettiğiniz mekan görünümüne çok kısa bir sürede ulaşacaksınız.

İstanbul Anadolu Yakası kına mekanlarından biri olan Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport, kına gecenize ev sahipliği yapmak dışında daha birçok hizmet sunuyor. İş ortaklığı kurduğumuz organizasyon firmaları aracılığıyla kaftan kiralamadan kına müziğine, kına merasiminden dans ekibine kadar her türlü imkanı sağlıyoruz. Bu sayede ihtiyaçlarınızı karşılamak için başka firma ararken zaman kaybı yaşamıyorsunuz.

Hayatınızda bir kez yaşayacağınız bu deneyimin kusursuz olmasını istiyoruz, beklentilerinizi önemsiyoruz ve her detayın hayallerinizi yansıtması için titiz bir çalışma yürütüyoruz. İşte bizi İstanbul kına mekanlarından ayıran en büyük özellik. Tabii her ihtiyacınıza yaratıcı çözümler üreten profesyonel ekibimizin payını da unutmamak gerek. Planlamadan süslemeye, ikram menüsünden ışık ve ses sistemine her konuda danışmanlık alabileceğiniz ekibimizle görüşmeden kına mekanınıza karar vermeyin!

Hizmet ve olanaklarımızı çok beğendiniz ve kına gecenizi otelimizde yapmaya karar verdiniz. O zaman bizimle iletişime geçmek için yapmanız gereken şey çok basit! Sayfanın üst kısmında bulunan form, telefon numarası ve mail yoluyla bize ulaşabilir, hemen planlamaya başlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Satış Pazarlama Sorumlusu

 • Satış Müdürü

İletişim

 • Telefon: 0216 706 2169
 • Adres:

  Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport Yenişehir Mahallesi, Millet Cd. No 31/ Pendik

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.