Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İstanbul

Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport

Mövenpick Hotel  Istanbul Asia Airport

Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport Hakkında

All Accor Live Limitless şirketi çatısında altında faaliyet gösteren Mövenpick İstanbul Asia Airport Hotel size kına gecelerinizi düzenleyebileceğiniz geniş, modern bir salon sunuyor. Modern yaklaşımları ve kültürel izleri bir araya getirerek çiftlerimize unutulmayacak kına davetleri yaşatmayı öncelikli hedefimiz olarak benimsiyoruz. 5 yıldızlı otelimizin belirgin özellikleri arasında Sabiha Gökçen Havalimanı’na çok yakın bir konumda bulunması ve şehir dışından gelen konuklar için büyük kolaylık sağlaması yer alıyor.

Davet Alanları

Çiftlerimizin tercihlerine uygun alanlar oluşturmaya özen göstererek kapalı 2 farklı davet alanı sunuyoruz.
●Kapalı Alan: Great Ball Room olarak isimlendirilen salonumuzun kapasitesi 300 ile 800 kişilik kına gecesi organizasyonlarını kapsıyor. Salonumuz yüksek tavanı ve kolonsuz yapısının getirdiği konforlu atmosferle ayrıcalık yaratıyor.

Dekorasyon

İstanbul Pendik kına mekanları içinde dikkat çeken, iddialı dizaynıyla öne çıkan salonlardan biriyiz. Çiçeklerle süslenmiş tagların, gold çubuk şamdanların yerleştirildiği sahnemizin önüne kahverengi dikdörtgen ve U şeklindeki masalarımızı, şeffaf napolyon sandalyelerimizi koyuyoruz. Salonumuzun geri kalanındaki oturma düzeni krem rengi örtülerle kapladığımız yuvarlak masalar ve gold napolyon sandalyelerle şekilleniyor. Masalarımız uzun cam vazolar, beyaz çiçek demetleri, cam pleksi suplalar, peçeteler ve vazo altlıklarıyla estetik bir görünüme bürünüyor.

Hizmetler

Kına geceniz hem sizin hem de davetlilerinizin gördüğü en güzel organizasyonlardan biri olsun diye sektördeki profesyonel organizasyon firmalarıyla iş ortaklığı gerçekleştiriyoruz. Bu iş birliği sayesinde kına süslemeleri, bindallı/kaftan kiralama, kına tepsisi ve mumu, dilek feneri, Hint kınası, istediğiniz renk ve konseptte süslemeler gibi ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılıyoruz. Hizmetlerimiz bunlarla sınırlı değil elbette. Özel olarak hazırlanan müzik listeleri, dans gösterileri ve davul şovlarını da fırsatlarımız arasına ekliyoruz.

Hayalini kurduğunuz mekan tasarımından giymeyi düşlediğiniz kına kıyafetlerine, sevdiğiniz aksesuarlardan çalmasını istediğiniz kına müziklerine kadar her şeyi hizmet paketlerimize dahil etmeye özen gösteriyor, gelin ve damatlarımızın gönlünden geçen her ayrıntıyı en kaliteli biçimde yerine getirmeye çalışıyoruz. Mövenpick İstanbul Asia Airport davet fırsatları, fiyatları gibi konular hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için telefon numaramız ve mail adresimizi kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport Sıkça Sorulan Sorular

Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport düğün dışında hizmeti vermektedir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.