İbiza Kına Mekanı

E-posta Gönder

İbiza Kına Mekanı Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  500-750

 • Aksesuar Kiralama

İbiza Kına Mekanı Sıkça Sorulan Sorular

 • İbiza Kına Mekanı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  İbiza Kına Mekanı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.İbiza Kına Mekanı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • İbiza Kına Mekanı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  İbiza Kına Mekanı kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

İbiza Kına Mekanı Hakkında

Kumburgaz’da kına gecesi düzenlemek için en doğru adresi arıyorsanız, İbiza Kına Mekanı tam size göre!

Düşlediğiniz daveti tasarlayabileceğiniz açık ve kapalı alanlarımız var! Her mevsim tercihiniz olmamızı sağlayan davet alanları sizi çok etkileyecek… Çünkü burada tam anlamı ile doğanın ortasındasınız. Mis gibi havası, yemyeşil doğası ve şehirden uzaklaşmış hissi ile İstanbul’daki saklı cennetlerden bir tanesinde olduğunuzu fark edeceksiniz. Ayrıca sunduğumuz hizmetlerle de kendinizi özel hissedeceksiniz.

Şık bir gecenin mimarı İbiza ailesinin temin ettiği kına tahtında prenses gibi görüneceksiniz. Renkli tüllerle bezenmiş cibinlik ve nedime minderleri de kına takımıyla uyumlu seçiliyor. Ayrıca bahçenin girişine zarif bir karşılama masası hazırlıyor, nedimelerimizle gül suyu ve lokum sunumları da yapıyoruz. Konseptinizle aynı renk kına şerbetini de unutmuyoruz! “Hoş geldiniz” panosu önünde düzenlenen bu hoş karşılama töreni ile yakınlarınızı özel olarak hazırladığımız konuk masalarına buyur ediyoruz.

Davet menülerini kına ve düğün bir arada tercih eden çiftler için yemekli, yalnızca kına gecesi düzenleyenler için ikramlı olarak belirleyebiliyoruz. Kararı menü tadımlarıyla size bırakıyoruz. Farklı lezzetler bir araya getirilen davet menülerinin yanında, kına ikramları ve karışık kuru pasta servisi de yapabiliyoruz. Geleneksel kına türkülerinin de yer aldığı geniş bir repertuvar ve bolca eğlenceye de hazır olun. DJ eşliğinde eğlendiğiniz bir gece de düzenleyebilirsiniz…

Tüm bunların yanında, gelin hanım için kaftan, yüz örtüsü, el gülü, yelpaze kiralayabiliyoruz. Dans grubumuzla birlikte bir koreografi hazırlayabiliyor, kına gecenizin yayın akışını kusursuz hale getirebiliyoruz! En küçük bir ayrıntı eksik kalmasın, koreografilerde bir sorun yaşanmasın diye organizasyon yönetimi görevini üstleniyoruz. Bir de bu özel anıları kayıt altına alıyor, benzeri olmayan gecenizi yıllar geçse de hatırlamanızı sağlıyoruz.

Yapmanız gereken ise İbiza Garden İstanbul iletişim bilgilerini kullanarak açık veya kapalı alan rezervasyonlarını planlamak!

İletişim

 • Adres:

  Kumburgaz Mahallesi E-5 Kuzey Yan yol Caddesi No:31 Kumburgaz / Büyükçekmece /İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.