Garden Silivri

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Garden Silivri - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Garden Silivri Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Garden Silivri Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Garden Silivri Sıkça Sorulan Sorular

Garden Silivri kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Garden Silivri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Garden Silivri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Garden Silivri kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Garden Silivri kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Garden Silivri Hakkında

1990 yılından beri en özel günlere ortak oluyor, ailemize her yıl yeni aşklar katıyoruz. En özel günlerinizde deneyimli ekibimiz ile beraber bütün detayları düşünüyor, kusursuz organizasyonlar yaratıyoruz.

Sizin misafiriniz bizim misafirimizdir diyerek çıktığımız bu yolda bizi tercih eden evlenecek olan çiftlerin her misafiri ile özel olarak ilgileniyor. Düğün organizasyonunuzun ilk başından itibaren davetlilerin etrafında pervane oluyoruz. Biliyoruz ki, Garden Silivri düğün organizasyonunuz çok konuşulacak.

En iyi hizmeti sunabilmek adına düğünün başlangıcından itibaren hizmet kalitemizi göstermek istiyoruz.

Karşılama personellerimiz davetlilerinizi içeriye buyur etmek için girişte bekliyoruz. Davetlilerinize masalarına kadar eşlik ediyor, gecelerini güzelleştirmek için canla başla çalışıyoruz. Günün sonunda davetlilerinizden ‘Teşekkür ederiz.’ cümlesini duymak istiyor, bu cümle kendimizi motive ediyoruz.

Orkestramız ile en güzel müziklere yer verdiğimiz düğün organizasyonunuzda ilk dansınızı sizde hatıraları olan bir şarkıyla yapabilir, ses sistemlerimiz ile gecenizi daha iyi hale getirebilirsiniz.

Salonumuzda bulunan mutfak ekibimiz sevdiklerinizle beraber gecenizi daha iyi hale getirmek için birbirinden lezzetli menüler sunuyor. Bu menülerden istediklerinizi tercih edebilir, davetlilerinizin damak zevkine uyanları seçebilirsiniz.

Ana yemek servisimiz ile de iddialıyız. Servis ve hizmet elemanlarımız oldukça profesyonel. Hızlı ve gösterişli sunumlarla etkilenecek, bizden oldukça memnun kalacaksınız.

İşinin ehli kadromuz ile gelin hanımın ve damat beyin istekleri hemencecik halloluyor, düğününüzün her detayları birebir ilgileniyoruz.
En küçük riski bile almak istemiyor, oluşabilecek her sorun için önceden önlem alıyoruz. En basit örneği ise; elektrik kesintileri. İki adet jeneratör hizmetimiz hemen devreye giriyor, eğlenceniz ara vermeden devam ediyor.

Kapalı ve açık olmak üzere iki alanımızla hizmetinizdeyiz. Kapalı alanımızda ise iklimlendirme sistemleri ile ferah bir organizasyon sağlıyorken, açık alanımızda gerçekleşen düğünler için alternatif bir mekân haline geliyor. Kötü hava koşullarında geceye burada devam ediyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Yeni Mahallesi, Çizgi Sk. No:30, 34570 Silivri/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Garden Silivri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.