• Kapasite
  100 - 1000 Kişi

 • Min. Fiyat
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Fly Garden Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 60.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
Paket Fiyatı Yoktur

Fly Garden Kapasite

Fly Garden - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Havuz Başı
Açık Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 600
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 600

Fly Garden
Açık Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1000
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1000

Fly Garden Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Fly Garden Sıkça Sorulan Sorular

Fly Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Fly Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Fly Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Fly Garden kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Fly Garden kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Fly Garden Hakkında

Fly Garden Restaurant yeşillikler içerisinde yer alan mekanının kapılarını kına geceleri için açıyor. Merkezi bir konumda bulunan mekan, kına davetlerinizi açık havada gerçekleştirebildiği gibi şık bir tasarıma sahip olan kapalı salonunda da hayata geçirebiliyor. Çok sayıda davetliyi en iyi şekilde ağırlarken, kına süslemesinden aksesuar teminine kadar her detayı incelikle düşünüyor.

Davet Alanları

Uçak kanadının altında konumlanan açık davet alanımızda 500 ila 750 kişilik kına geceleri düzenliyoruz. Davetlilerinizi, süs havuzunun kenarında ağırlıyor, şehir ve doğa manzarası eşliğinde huzur dolu bir atmosfer sunuyoruz. Kış aylarındaki bir kına gecesi düzenlemek isterseniz sizi, yüksek tavanlı kapalı salonumuza yönlendiriyor, burada da aynı konuk kapasitesine rahatça hizmet verebiliyoruz.

Dekorasyon

Kına geceleri ve bekarlığa veda davetleri için size özel konsept seçenekleri sunuyor, davet alanımızı dilediğiniz konsepte uygun şekilde dekore ediyoruz. Oturma düzenini tercih ettiğiniz renk ve şekillerdeki masa ve sandalyelerle oluşturuyoruz. Farklı renkler ve modellerde kına tahtı alternatifleri sunuyor, süslemelerde renkli çiçek aranjmanlarından ve birbirinden şık masa üstü dekorlarından yararlanıyoruz.

Hizmetler

Fly Garden İstanbul olarak kına geceleri için çözüm ortaklarımızla birlikte davet alanı süslemesi yapıyor ve kına tepsisi, kına mumu, bindallı ya da kaftan gibi gerekli aksesuarları hazır hale getiriyoruz. Dilerseniz süsleme konusunda dışarıdan getireceğiniz firmalarla birlikte çalışabiliyoruz. Kına gecesi konseptine özel bir repertuvar hazırlayarak tüm konuklarınızla birlikte doyasıya eğlenmenizi sağlıyoruz.

Bakırköy kına mekanlarından Fly Garden Restaurant olarak kına ve bekarlığa veda davetleriyle birlikte kır düğünleri, lansman, mezuniyet, bayi toplantısı gibi pek çok özel davete şahitlik ediyoruz. Kına geceleri için davet alanlarımızda modern ve özgün bir ortam sunuyor, ev sahipliğimizi kapsayıcı hizmetlerle destekliyoruz. Siz de kına davetinizi mekanımızda düzenlemek istiyorsanız sayfadaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilir, yanda bulunan formu doldurarak bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Yeşilköy mah. Atatürk cad. İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Sitesi. No:10/5 Bakırköy

 • Haritadaki Konumu

  Fly Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.