• Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Beco's Event House Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Beco's Event House Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Beco's Event House Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Beco's Event House Sıkça Sorulan Sorular

Beco's Event House kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Beco's Event House kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Beco's Event House kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Beco's Event House kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Beco's Event House kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Beco's Event House Hakkında

“Dostlarla keyifli bir akşam yemeği nerede yenilir?” diye sorarsanız size önerimiz Becos Restaurant İstanbul olacak!

Krem ve kahve tonlarının ağırlıkta olduğu şık ve nezih salonumuzda en özel günleri gerçekleştiriyoruz. Bekârlığa veda partileri ve nikâh sonrası yemekleri için kapılarımızı açıyoruz. Nasıl bir organizasyon hazırlayacağımızı planlamak için konuşuyor, organizasyon öncesinde tüm detayları hazırlıyoruz.

Alanında uzman ve deneyimli ekimizle hem sizin hem de davetlilerin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Mekâna giriş yaptıkları ilk andan itibaren kendilerini özel hissetmelerini sağlıyoruz. Karşılama personelinden servis elemanına kadar birçok ekiple çalışıyoruz.

Fransız ve Türk mutfağının en güzel lezzetlerini sunduğumuz menülerimizi inceleyebilirsiniz. Davetlilere sunmak istediğiniz lezzetlerden hangisini seçeceğinize karar verdiniz mi? Eğer hala aklınızda belli bir seçim yoksa daha önceki davetlerde sunduğumuz yemek listelerini size gösterebiliriz. Lezzet garantisi sunduğumuz yemeklerle masanızı donatabiliriz. Ana yemekten ara sıcağa, mezeden tatlıya kadar tam bir ziyafet sonrası hazırlıyoruz. Davetlilerin damağında tat bırakacak lezzetler sayesinde bugünkü markamızı devam ettiriyor, kaliteden ödün vermiyoruz.

Terasımızda davetinizi organize etmek isterseniz bu kısmı sadece size tahsis edebiliriz. Masa düzenini davetlilere göre belirledikten sonra sanatçılarımız için de bir alan ayırıyoruz. En güzel şarkıları sizin için seslendirdikleri gibi programın akışını bu doğrultuda planlıyorlar. Canlı müzik hizmetini başka birinden almak isterseniz de ses sistemlerimizi kullanarak istediğiniz sanatçıyla anlaşabilirsiniz. Davetiniz için sizi sınırlandırmıyor, hayallerinizi gerçekleştirmeniz için destek oluyoruz.

Cezayir sokakta bulunan şık ve nezih mekânımızda özel günlerinizi gerçekleştirmek, arkadaşlarınızla kutlama yapmak ister misiniz?
Cevabınız “Evet” ise sayfanın üst kısmında yer alan Beco’s Restaurant Beyoğlu/İstanbul adresinin iletişim formunu doldurarak hayallerinizdeki davete ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi bizimle paylaşmak için fiyat teklifi almayı da unutmayın deriz. Bir tık uzağınızda profesyonel hizmet sunmak isteyen ekibimiz sabırsızlıkla bekliyor!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Firuzağa Mahallesi, Cezayir Sk. No:16, 34100 Beyoğlu/Istanbul

 • Haritadaki Konumu

  Beco's Event House Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.