Larapark Düğün & Davet Salonları

E-posta Gönder

 • Odunpazarı, Eskişehir. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Larapark Düğün & Davet Salonları Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

  20.000-30.000 TL

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

  20.000-30.000 TL

Larapark Düğün & Davet Salonları Kapasite

 • Kapasite

  1.000-2.000

Larapark Düğün & Davet Salonları Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Larapark Düğün & Davet Salonları Sıkça Sorulan Sorular

 • Larapark Düğün & Davet Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Larapark Düğün & Davet Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Larapark Düğün & Davet Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Larapark Düğün & Davet Salonları kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Larapark Düğün & Davet Salonları kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Larapark Düğün & Davet Salonları kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Larapark Düğün & Davet Salonları kına ve bekarlığa vedanız için kullan-at malzeme ile servis imkanı, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, masalar arası geniş mesafe aralığı, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, düzenli havalandırma, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, mekan girişinde ateş ölçümü ve sosyal mesafeye uygun oturma düzeni hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Larapark Düğün & Davet Salonları Hakkında

Kına gecesini ferah bir salonda yapmak isteyen gelin adaylarımız için uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Kolonsuz yapıdaki ferah salonumuz, birbirinden güzel hizmetlerimiz ve uygun fiyat politikamızla muhteşem bir kına gecesi yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Üstelik kına gecenizde ihtiyacınız olacak tüm aksesuar ve hizmetleri de başka firma aramadan tek bir adresten karşılayabileceksiniz.

Lara Park Eskişehir’de en çok tercih edilen kına salonlarından biri. Bunun sebebi gelin adaylarımızın istekleriyle yakından ilgilenmemiz ve sunduğumuz kaliteli hizmetler. Tabii ferah ve şık salonumuzun etkisi de oldukça büyük. Görselliği bozacak tek bir kolon bile bulunmuyor bu alanda. Misafirlerinizin konforunu düşünerek oluşturduğumuz masa düzenimiz, geniş pist alanımız ve kına gecenize uyum sağlayacak kırmızı süslemelerimiz ile hayal ettiğiniz ortamda keyifli dakikalar geçireceksiniz.

Tam da aradığınız gibi bir mekan olma dışında gelin adaylarımız için birbirinden güzel hizmetler de sunuyoruz. Kına geceniz için hazırladığımız kına paketinin içeriği şu şekilde; lokum, gül suyu ve Osmanlı şerbeti ile misafir karşılama, pasta ve çerez ikramı, kına tahtı, kına tepsisi, kına sepeti, limitsiz meşrubat, gelin hanımın arkadaşları için kaftan temini, kadın hostes, kına kızları, ışık gösterisi, gelin yolu görselleri, davul şov, kına taçları, kına mendilleri, kına tefleri, kına el mumları, ses sistemi, sandalye masa süslemeleri, davetliler için kına keseleri, rengarenk kemerleri, orkestra ve DJ, kına hediyelikleri dağıtımı, konuşma balonları, volkan şov ve konfeti yağmuru, video kaydı ve 50 adet fotoğraf. Bu hizmetlere ek olarak çiftlerimize organizasyon yönetimi ve planlama konusunda destek de veriyoruz.

Eskişehir kına gecesi salonları arasında yer alan Lara Park hakkında daha fazla bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Gündoğdu Mh. Azaltın Sk. No:2 Odunpazarı Çevre Yolu Alpu Kavşağı Bizim Market Yanı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Larapark Düğün & Davet Salonları Yol Haritası

Larapark Düğün & Davet Salonları Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Öner

Düğün Tarihi: 20.04.2019


Her şey mükemmeldi, tüp ekibe teşekkürlerimizi bir kez daha iletmek isteriz Çağla ♡ Öner

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.