Limon Davet

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Limon Davet - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Limon Davet Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000-30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000-40.000 TL

Limon Davet Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Limon Davet Sıkça Sorulan Sorular

Limon Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Limon Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Limon Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Limon Davet kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Limon Davet kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Limon Davet Hakkında

2010 yılından beri yüzlerce çift ve konuk ağırlayan Limon Cafe Restaurant Edirne’de adeta saklı bir bahçe olan Karaağaç’ın eşsiz doğal ortamında hizmet sunuyor. Böylece kalabalıktan özel yalnızca size özel bir gece tasarlama şansı yakalamanızı sağlıyor.


Günün her öğününde eşsiz lezzetler hazırlayan mutfak ekibimiz sayesinde restaurantımız vazgeçilmez bir tercih haline geliyor. Güler yüzlü ve profesyonel servis elemanlarımız sayesinde de keyifli ve huzurlu bir ortam sağlanıyor.


Haftanın belirli günleri düzenlediğimiz canlı müzik etkinliklerinde çok özel müzisyenler ile çalışıyoruz. Farklı tarzlarda müzik geceleri ile her müzik zevki için özel geceler planlıyoruz. Doğanın içerisindeki keyifli ve özel Limon Cafe Restaurant’ta organizasyonlar düzenlemek ve canlı müzik gecelerinden de faydalanmak isteyen konuklarımıza da faklı organizasyon imkânları sağlıyoruz.


Doğum günü, kutlama, nikah sonrası yemek, kına gecesi ve bekarlığa veda partisi gibi özel organizasyonlarınız hatta iş yemekleri ve resepsiyonlarınız için de düzenlemeler yapabiliyoruz.


Üstelik alanında uzman organizasyon sorumlumuzun desteği ve profesyonel çözüm ortağımız ile organizasyonlarınız yalnızca size özel olabilecek.


Organizasyonlarınızdan en çok özen gösterme gerektiren detayı fazla olanı kına gecesi organizasyonları. Bunun için ise; kına tahtından tutunda kına malzemelerine, gelin, damat ve nedimelerinin aksesuarlarına kadar her detay için bizimle ortak bir çalışma yürüterek eksiksiz bir gece tasarlama imkânınız bulunuyor.


Kendi tarzınızı yansıtan konsepte göre hazırlanan bu çok özel geceye geleneksel kına müzikleri dışında yine sizin tarzınızda müzikler de eşlik edebilir.


Bütün bu hazırlıklar ve organizasyonlar için önceden planlama ve organizasyon yönetimi yapmak en önemli detay! Eğer siz de organizasyonlarınız için erkenden rezervasyonlar yaptırmak isterseniz yapmanız gereken formu doldurarak Limon Cafe Restaurant ile irtibata geçmek. Hatta avantajlı paketlerimiz ve özel paketlerimiz hakkında da bilgi ve fiyat teklifleri alabilirsiniz…

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Karaağaç Yolu Lozan Cad. 32/1

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Limon Davet Yol Haritası

Limon Davet Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Gökçe & Berker

Düğün Tarihi: 09.07.2016


Nişanımız için dugun.com aracılığı ile iletişiöe geçtik. Çok kısa süre içerisinde dönüş yaptılar. Mekanın atmosferi zaten harika ! Organizasyon süsleme vs her konuda ilgili davrandılar ve her şey mükemmel ilerledi. Bu özel gecemizi en iyi şekilde hazırlayıp emek veren Limon Cafe işletmecileri ve... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.