Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Lalezar Restaurant Hakkında

Uzun yıllardır hizmet sektöründe faaliyet gösteren, eşsiz manzarası ile konuklarının hafızalarında yer eden ve profesyonel hizmetleriyle kusursuz gecelere imza atan Lalezar Restaurant Edirne’deki özel konumu ile kına gecenizi gerçekleştirmek için hazır!

Açıldığımız 1966 yılından beri sayısız organizasyona imza attık. Yarım asrı aşan hizmetlerimiz ile birçok Edirnelinin mutlu ânlarına tanık olma fırsatı bulduk. İşimizi hep aynı ciddiyet ve hem aynı aşk ile yaptık. Kendimizi hep geliştirdik, nasıl daha iyi bir hizmet verebileceğimizi sürekli araştırdık. Kendini kanıtlamaya çalışan, adını Edirne’nin en iyileri arasında göstermeyi hedefleyen ve konuklarının mutluluğunu amaçlayan bir işletme, kına geceniz için oldukça doğru bir seçenek olacaktır!

Meriç Nehri’nin kenarında konumlanmış restoranımız, doğanın içinde eşsiz bir açık alan sunuyor konuklarına. Burada birbirinden güzel kır düğünleri gerçekleştirilebildiği gibi eğlenceli kına geceleri de düzenlenebiliyor. Bahçemizi dilediğiniz gibi dizayn edebiliyor, oturma düzenini istediğiniz gibi belirleyebiliyorsunuz. Kına konseptine uygun süslemeler ve giydirmeler ile bahçemizi istediğiniz renk ile donatabiliyorsunuz.

Müzik hizmetinizi de talebinize göre oluşturuyoruz. Dilerseniz canlı müzik imkânı yaratırken, dilerseniz de belirlediğiniz kına müziklerini bilgisayarla çalabiliyoruz. Amacımız, sizin mutluluğunuz. Bu yüzden bu geceyi nasıl planladıysanız, öyle olacak!

Lalezar Restaurant Edirne’de birçok özel organizasyona ev sahipliği yapabiliyor. Düğün ve kına geceleri dışında nişan, söz, sünnet, mezuniyet balosu gibi özel günlerin yanı sıra açılışlar, şirket toplantıları, iş yemekleri, seminerler ve kokteyller gibi kurumsal etkinlikler için de oldukça uygun bir altyapı ve kapasiteye sahip! Bizi tercih ederek ne kadar doğru bir seçim yaptığınızı görmeye ne dersiniz?

Eğer daha fazla bilgi almak isterseniz, Lalezar Restaurant telefon bilgilerini sayfanın yanındaki bölümden bulabilirsiniz. Bize ulaşarak kına geceniz için ilk adımı atabilirsiniz. Geri kalan adımlarda profesyonel ve kaliteli hizmetler alacağınız konusunda bize güvenin!

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Karaağaç Mah. Lozan Cad. No:6 Merkez

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.