Hotel Şimşek

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Hotel Şimşek - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Hotel Şimşek Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Hotel Şimşek Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Hotel Şimşek Sıkça Sorulan Sorular

Hotel Şimşek kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hotel Şimşek kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Hotel Şimşek kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Hotel Şimşek kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hotel Şimşek kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına töreni

Hotel Şimşek Hakkında

Yıllardır profesyonel otelcilik anlayışı ile Hotel Şimşek Edirne’de konuklarını ağırlıyor. Üstelik personelleri turizm alanında eğitim almış ve alanında uzman kişilerden oluşuyor. Hijyen ve sağlık koşullarından ödün vermeden sunduğu hizmetlerde mükemmelliği hedefleyerek çalışıyor, her konuğunu gülen yüzlerle hatırlıyor…


Hotel Şimşek konaklama hizmetleri için 120 yatak kapasitesi ile hizmet sağlıyor. Toplantı, iş yemekleri, seminer ve eğitimler için kurumsal firmaları 200 kişilik toplantı odasında ağırlayabiliyor. Otel bünyesinde bulunan restaurantında ise Türk ve dünya mutfağından seçmeler hazırlıyor. Menülerini konaklama misafirleri dışında otelde organizasyonlar düzenleyen konukları için de sunumlar gerçekleştiriyor.


Organizasyon demişken; Hotel Şimşek çiftlerine özel günlerinde eşsiz geceler de vaat ediyor. Nasıl mı?


Nikah sonrası yemek, nişan, düğün, kına gecesi ve bekarlığa veda partisi tasarlıyoruz. Organizasyon sorumlumuz gece boyunca çiftimize destek olarak eksiksiz bir gece geçirmelerini sağlıyor. Kına konseptinize göre süslemelerinizi de gerçekleştiriyoruz. Siz de geleneksel kına gecesinden başka, prenses, Hint, Roman veya modern tarzda kına gecesi konseptleri tercih edebilirsiniz.


Konuklarınızın masalarından karşılama masasına kadar salonumuzun veya bahçemizin her köşesi sizin istekleriniz ile tasarlanıyor. Hayatınız boyunca unutmayacağınız bu özel gecelerde her şeyin hayallerinizdeki gibi olmasını sağlıyoruz. Bunun için çözüm ortaklarımızdan fotoğrafçı ekibi de sağlayabiliyoruz. Böylece her anınız yüksek kalitede çekimler ile ölümsüzleşiyor.


Ekstra hizmetler talep eden çiftlerimiz için pek çok çözüm ortağımız ile iletişim sağlamaları için aracı da olabiliriz kendi anlaşmış olduğunuz organizasyon firmaları ile de düzenlemeler yapmayı tercih edebilirsiniz.


Orkestramız geleneksel kına müzikleri, modern veya çiftimizin tarzına uygun müzikler ile gecenizi renklendirerek kesintisiz eğlence de sağlıyor.


Eğer siz de Hotel Şimşek ile bir gece tasarlamak isterseniz, formu doldurarak banket birimimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Hatta fiyat teklifler de alabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Trakya Üni. Tıp Fakültesi Karşısı

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hotel Şimşek Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.