Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Edirne

Gazi Baba Meyhanesi

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gazi Baba Meyhanesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Gazi Baba Meyhanesi Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Gazi Baba Meyhanesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Gazi Baba Meyhanesi Sıkça Sorulan Sorular

Gazi Baba Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Gazi Baba Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Gazi Baba Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Gazi Baba Meyhanesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Gazi Baba Meyhanesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Gazi Baba Meyhanesi Hakkında

50 yıldan fazla süredir Gazi Baba Meyhanesi Edirne’de faaliyet gösteriyor!

Yarım asırdan fazla süredir hizmet verdiğimiz konuklarımıza yüksek kalite standartları ve gıda güvenilirliği garantisi ile hizmet sunuyoruz. Her geçen gün kendimizi geliştirerek daha da iyi hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Adeta bir tarihe şahitlik olan ve binlerce hayata dokunan işletmemizde her gecenizi özel kılmaya devam ediyoruz…

Nasıl mı?

Profesyonel bir ekip ile birlikte çalışarak her detayı kusursuz olacak şekilde tasarlıyoruz. Organizasyonlarınızdan sorumlu olacak ve gecenize rehberlik edecek organizasyon sorumlumuz planlamaları ve süslemeleri gerçekleştiriyor.

İlk kurulduğu yıllarda küçük mermer masalar kullanılan mekânımızda şimdilerde ise ahşap masa ve sandalyeler tercih ediliyor. Eski yeni sentezi olan mekânımız sizlere gece boyunca romantik ve duygusal anlar da yaşatıyor. Süslemeler için abartıdan kaçınarak sade şıklıktan yana olan Gazi Baba Meyhanesi hoş aydınlatmaları ile gecenize renk katıyor. Arzu eden davet sahiplerimiz süslemeler için çözüm ortakları ile anlaşabilirler. Böylece kendi tarzlarında bir ortam da oluşturabilirler.

A lacarte hizmet sunan meyhanemizde davetleriniz için standart menüler de belirleyebiliriz. Davet sahipleri üzerine; salata, soğuk ve sıcak menülerden tatlar belirlenebilir ardından ara sıcak ve ana yemeklerden tercih edilen eşsiz tatlar masalarınıza taşınabilir. Menülerimizdeki her özel lezzet için aşçılarımızın tarifleri uygulanıyor.

Geceniz ise müzik tercihleriniz ile bir bütün oluyor. Kimi zaman romantik anlar yaşatacak Türk Sanat müziği parçaları eşlik ediyor kimi zaman da eğlenceli parçalar! Keyifli danslar edebileceğiniz fasıllı bir ortam oluyor…

Bütün bu hizmetler dahilinde ise doğum günleri, kutlamalar, iş yemekleri, nikah sonrası yemekleri, kına gecesi ve bekarlığa veda organizasyonları düzenleyebiliyoruz. Çiftlerimiz için geleneksel kına gecesi yerine bekarlığa veda alternatifi sunuyor ve özgürce eğlenecekleri bir gece tasarlıyoruz…

Üstelik bütün bu hizmetler için Gazi Baba Meyhanesi ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Siz de formu doldurarak organizasyonlarınızı planlamamız için ilk adımı atabilirsiniz…

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  HACIGİDEN CADDESİ NO: 33/1, 48400, BODRUM

 • Haritadaki Konumu

  Gazi Baba Meyhanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.