FLY Pub

E-posta Gönder

  • Merkez, Edirne.

Kapasite Bilgileri

FLY Pub
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

FLY Pub Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

FLY Pub Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

FLY Pub Sıkça Sorulan Sorular

FLY Pub kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

FLY Pub kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.FLY Pub kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


FLY Pub kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

FLY Pub kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

FLY Pub Hakkında

1997 yılından beri eğlencenin adresi olan Fly Pub en özel geceleriniz ve organizasyonlarınız için faaliyet gösteriyor. Profesyonel bir ekip ile çalışarak eşsiz geceler yaşamanızı sağlayan Fly Pub Edirne'de bir marka haline geldi üstelik!

Nasıl mı?

Kısaca bahsetmek gerekirse:

Eğlenceyi daima ön planda tutan ve eğlenmeyi seven ekibimiz geceleriniz için farklı konseptler yaratıyor. Sevdiklerinizin doğum günü organizasyonlarında sürpriz parti fırsatları, 14 Şubat'ta romantizm temalı konseptler hatta kına ve bekarlığa veda partisi için de geleneksellikten tamamen sıyrılmış organizasyonlarınızı düzenleyebiliyorsunuz.

Kimsenin karışmayacağı özgürce düzenleyeceğiniz bekarlığa vedalar için küçük geleneksel dokunuşlar da katılabilir. Mesela öncesinden yaktığınız kına veya geleneksel kına kıyafetlerinin esintileri olan aksesuarlar ile farklılık ekleyebilirsiniz gecenize. Arkadaşlarınıza da kına aksesuarları veya kız tarafı, kına masası gibi katlar hazırlayabilirsiniz. Daha detaylı eklemeler yapmak için bizden yardım da alabilirsiniz.

Özel kokteyller ve menüler hazırlayabiliriz sizin için böylece kına gecesi ve bekarlığa veda partisi menüsü de size özel tasarlanmış olabilir. Hijyen koşullarından ödün vermeden hazırlanacak bütün menülerimiz de lezzet konusunda da garanti veriyoruz aslında! Kokteyllerimiz ise özel lezzetlerin bir araya gelmesi ile oluşturulan tercihlerimizden derlenerek hazırlıyor ve sizlere sunuyoruz.

Gecenin en özel kısmı kesintisiz bir şekilde dj veya müzik gruplarımız sayesinde çözüme ulaştırılacak. Kaliteli ses sistemimiz sayesinde de müzik kalitesi düşmeden gece boyunca eğlenme şansınız olacak. Durmadan eğleneceğiniz gece de kına ve düğün hazırlıkları öncesi stresinizi artabileceğiniz bir fırsata dönüşmüş olacak!

Eğer siz de Fly Pub tarzında bir eğlence ile bekarlığa veda partisi hayal ediyorsanız yapmanız gereken yalnızca formu doldurarak bizimle iletişime geçmek. Hatta böylece detaylı bir şekilde görüşebilir planlamalar yapmaya başlayabilirsiniz ve fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Zübeyde Hanım Cad. Trakya Üniversitesi Ayşekadın Yerleşkesi Karşısı

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.