Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Edirne

Fesleğen Kır Bahçesi

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Fesleğen Kır Bahçesi Hakkında

Her çifti için özel konseptler hazırlayan Fesleğen Kır Bahçesi Edirne'de Sarayiçi' nde faaliyet gösteriyor. Deneyimli ekibi ile yıllardır çiftlerine ve konularına hizmet sunuyor. Kır düğünü konseptine uygun bahçesinde her organizasyonunuza uygun konseptler yaratılıyor...

Düğün, nişan, kına gecesi ve bekarlığa veda partisi organizasyonlarınızın yanında aile ve iş yemeklerinizin de adresi oluyor. Nezih bir ortamda doğanın içinde şık bir gece geçirme şansına sahip olabiliyorsunuz. Canlı müzik eşliğinde geceniz bir müzik şölenine dönüşüyor adeta... Üstelik farklı tarzlarda müzisyenlerimizi gecenize davet etme şansımız da bulunuyor.

Yemekli organizasyonlarınız için menülerimizden aşçılarımızın tavsiyeleri ile geleneksel düğün yemeği seçimleri yapabilirsiniz ya da faklı alternatifler tercih edebilirsiniz. Arzu eden çiftlerimiz için kına gecesi ve düğün organizasyonlarınızı bir arada gerçekleştirebiliriz. Böylece yemekli bir düğün, düğün pastası kesimi ve ardından farklı kına konseptleri ile kına töreninizi de gerçekleştirerek geceyi tamamlayabiliriz.

Fesleğen Kır Bahçesi ile geleneksel kına gecesi, prenses konsepti, Hint kültürü esintileri ile veya modern bir tarz ile sizin konseptinizi de oluşturabiliriz. Çözüm ortaklarımız ile de görüşerek çiftimizin arzu ettiği ekstra dokunuşları da yapabiliriz.

Süslemeleriniz için masa ve sandalye giydirmeleri ile renklendirmeler ya da küçük dokunuşlar ile aksesuarlar tercih edebiliriz. Kapalı salonumuzda gerçekleştirilen organizasyonlarınız için şık ve sade tasarımlar tercih ederken kır bahçesinin düzeninde daha rahat davranabiliyoruz.

Fotoğraf ve video çekimleri için de yine çözüm ortağımız ile eşsiz kareler ve ölümsüz hatırlar biriktirebileceğiniz çalışmalar yapabiliriz. Görüşmelerimiz ve çiftimizin tercihine göre kendi alternatiflerini de yaratmak isterlerse ortak kararlar ile hareket edebiliriz.

Biz Fesleğen Kır Bahçesi ailesi olarak mutlu çiftlerimizin kına gecesi organizasyonlarını eşsiz kılmak için çalışıyoruz! Eğer siz de bizimle birlikte çok özel geceler tasarlamak isterseniz yapmanız gereken formu doldurarak bizimle irtibata geçmek...

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    2. Beyazıt Cad. (Sarayiçi Yerleşkesi Yanı) Yeniimaret

  • Haritadaki Konumu

    Fesleğen Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.