Escape 22

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Escape 22
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Escape 22 Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Escape 22 Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Escape 22 Sıkça Sorulan Sorular

Escape 22 kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Escape 22 kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Escape 22 kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Escape 22 kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Escape 22 kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Escape 22 Hakkında

Ferah ve huzurlu bir ortamda düğün stresi ve yorgunluğunuzu mu atmak istiyorsunuz?

O zaman otantik ve şık bir şekilde dekore edilmiş Escape 22 tam size göre bir ortam oluyor. Üstelik klişelerden ve geleneksel kına gecesi organizasyonlarından sıkıldıysanız sizin için alternatiflerle dolu geceler tasarlayabiliyor…

Çiftlerimize isterlerse bahçemizde eğlenceli ve modern bir kına organizasyonu tasarlayabiliyoruz. İsterlerse de Escape 22 canlı müzik grupları eşliğinde yorulana kadar dans edecekleri kına gecesi ve bekarlığa veda partisi organizasyonları sunabiliyoruz.

Her gecenizi özel kılmak için hizmet sunuyor ve sürpriz doğum günü partileri, kutlamalar ve dostlarınız ile birlikte eğleneceğiniz geceleri de eşsiz organizasyonlara çevirebiliyoruz. Sizin için tasarladığımız her gece bizimde özel oluyor…

Üstelik farklı tarzlarda ve konseptlerde geceler düzenliyoruz. Mesela saz ekibimiz ile birlikte bir fasıl gecesi ya da romantik şarkılar ve gitar eşliğinde bir gece de organize edebiliyoruz. Zaten siz ne zaman isterseniz biz eğlencedeyiz! Her gece canlı müzik gruplarımız ile gençlerin ilk tercihi oluyoruz.

Arzu eden gelinlerimiz için kına süslemeleri yapma şansımız da bulunuyor. Süslemeleriniz için siz de kına el kartları, masa kartları, fotoğraf çekilme panoları ya da arkadaşlarınız için nedime bileklikleri ve taçları da tercih ederek konseptinizi kendi dokunuşlarınız ile tamamlayabilirsiniz. Belki de bahçede temsili bir kına resitali için kına töreni gerçekleştirebilirsiniz…

Bütün bu ilgi ve sevginizi hak edebilmek için de 2013 yılından beri sürekli kendimizi geliştiriyor ve yenilikler katıyoruz. Menülerimizi değiştirmekle kalmıyor sizler için özel alkollü ve alkolsüz içkiler de hazırlıyoruz. Elbette konseptlerimizi ve salonumuzu da yeniliyoruz!

Benzersiz eğlence ve özel geceleriniz için biz gerek Escape 22 menülerimiz gerek müziklerimiz ile hazırız! Siz de bizimle bir gece tasarlamak için formu doldurarak irtibat sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    1. Murat Mah. 5. Sok No: 6 Merkez/ Edirne

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Escape 22 Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.