Çatı Cafe & Pub 

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Çatı Cafe & Pub 
Yemekli
Min. 50 - Maks. 50
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 50

Çatı Cafe & Pub  Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Çatı Cafe & Pub  Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Çatı Cafe & Pub  Sıkça Sorulan Sorular

Çatı Cafe & Pub  kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Çatı Cafe & Pub  kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Çatı Cafe & Pub  kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Çatı Cafe & Pub  kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Çatı Cafe & Pub  kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Çatı Cafe & Pub  Hakkında

Geleneksel kına gecesi mi yoksa bekarlığa veda mı?

Biz şömine başında canlı müzik eşliğinde eşsiz bir gecede hem eğlenceye hem de bol sohbete davet ediyoruz sizi…

Çatı Cafe & Pub ailesi olarak yıllardır konuklarımızın çok özel günlerinde birlikte kutlamalar gerçekleştiriyoruz. Romantik sürprizler, doğum güleri, konserler ve bekarlığa veda partilerine ev sahipliği yapıyoruz.

Ayrıca her kutlamanıza özel farklı konseptler yaratarak kimi zaman mumlar eşliğinde şık bir akşam yemeği kimi zaman da dostlar ile doyasıya eğlencenin adresi oluyoruz.

Farklı müzik grupları ile her geceniz ayrı bir eğlenceye dönüşürken yalnızca özel günlerinizde değil Çatı Cafe Edirne’de her gece sizlere özel anlar yaşatıyor. Profesyonel bir ekip çalışarak gecelerinizin eksiksiz tamamlanmasını sağlıyor. Güler yüzlü ve sıcak bir şekilde hizmet sunarak da siz değerli konuklarımızı ailemize hoş geldiniz der gibi ağırlıyor…

Bekarlığa veda partilerinizden bahsetmek gerekirse:

Gelin hanımın tercihine göre kına süslemesi için birkaç dokunuş ile gecenizi farklılaştırabiliyoruz. Siz de arzu ederseniz nedime bilekleri, taçlar veya el kartları gibi kına malzemeleri ile gecenizi renklendirebilirsiniz.

Gece boyunca tercih edebileceğiniz menülerimiz de oldukça fazla alternatif sağlıyor sizlere ve konuklarınıza. Yemeklerinizi yedikten sonra alkollü ve alkolsüz içkiler ile gecenize devam edebileceğiniz gibi atıştırmalıklar ile de geceye başlayabilirsiniz. A lacarte bir şekilde hizmet sağlayan Çatı Cafe & Pub sizin tercihleriniz doğrultusunda gecenize özel birkaç menü ile planlama yapmanıza yardımcı olabilir sizlere!

Şık tasarlanmış cafemiz de sıcak ve samimi bir ortamda farklı eğlenceler de gerçekleştirebiliriz belki de gelin hanım arzu ederse bir küçük kına töreni bile yapabiliriz…

Eğer siz de şık ve romantik bir ortamda özel gecelerinizi tasarlamak isterseniz mutlu olacağınız bir tercih olacağımız kesin! Formu doldurarak Çatı Cafe & Pub ile iletişime geçerseniz aklınızdaki soruları detaylı olarak cevaplayabilir ve Edirne’de bekarlığa vedalarının en özelini birlikte tasarlayabiliriz…

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Hürriyet Meydanı Bankaları Cad. No: 3 Edirne

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Çatı Cafe & Pub  Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.