Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Edirne

Buzhane Davet Bahçesi

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Buzhane Davet Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Buzhane Davet Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Buzhane Davet Bahçesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Buzhane Davet Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Buzhane Davet Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Buzhane Davet Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Buzhane Davet Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Buzhane Davet Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Buzhane Davet Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Buzhane Davet Bahçesi Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi tarzınızı anlatan konseptlerle kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz.


Buzhane Davet Bahçesi Edirne olarak kaliteli hizmet anlayışımızla birlikte 2016 yılından bu yana misafirlerimize farklı bir eğlence deneyimi yaşatıyoruz. Değişen düğün, nişan ve kına trendlerini yakından takip ediyor, farkındalık yaratan organizasyonlar gerçekleştirerek çiftlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz.


Davet alanlarımızdan ve hizmet detaylarımızdan bahsedecek olursak;


 • Doğa ile iç içe olabileceğiniz 6 dönü lük arazi üzerine kurulmuş hem açık hem de kapalı alana sahip olan bir işletmeyiz. Bahçemizde 1000 kişilik kapasiteli kır düğünü organizasyonları gerçekleştiriyoruz. Kapalı alanımızın kapasitesi de oldukça fazladır ve yılın 12 ayı hizmet vererek çiftlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyoruz.

 • Hayallerinizi kısıtlamanıza izin vermiyor her konsepti uygulayabiliyoruz. Kına ve bekârlığa veda patilerine özel olarak bindallı ve kaftanınıza uygun renkte taht kurulumu yapıyoruz. Anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından dekor ve aksesuar temin ediyor, Osmanlı, modern ve hint konsepti gibi seçenekler sunuyoruz.

 • Kına gecesi ve bekarlığa veda partileri arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle geçirebileceğiniz en güzel eğlencelerden olup daha eğlenceli bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız, kına ekibimizin sergilediği koreografiler eşliğinde eğlencenizi ikiye katlayabilirsiniz.

 • Davet alanımızın, masa ve sandalye süslemelerinde de renk alternatiflerimiz mevcuttur. Davetlilerin katılım durumuna uygun olarak davet alanımızda oturma düzeni oluşturuyor, istediğiniz renk süslemelerle davet alanımızı hazırlıyoruz.

 • Yemekli bir organizasyon geçirmek istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz catering firmalarıyla birlikte size özel istediğiniz içerikte menüler hazırlıyoruz. Organizasyon öncesi menü tadımı yaparak lezzetleri test etme imkânı da tanıyoruz.Buzhane Davet Bahçesi olarak faaliyete başladıktan kısa bir süre sonra çiftler tarafından tercih edilen Edirne kına gecesi mekânlarından biri olma özelliği kazandık. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Karaağaç Mahallesi, Buzhane Caddesi No:2 Edirne

 • Haritadaki Konumu

  Buzhane Davet Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.