Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Edirne

Balkan Düğün Sarayı

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Balkan Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Balkan Düğün Sarayı Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Balkan Düğün Sarayı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Balkan Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Balkan Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Balkan Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Balkan Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Balkan Düğün Sarayı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Balkan Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Balkan Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Balkan Düğün Sarayı kına ve bekarlığa vedanız için maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, kullan-at malzeme ile servis imkanı, mekan girişinde ateş ölçümü, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, düzenli havalandırma, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi ve masalar arası geniş mesafe aralığı hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Balkan Düğün Sarayı Hakkında

Geleneksel bir kına töreni yapma hayaliniz varsa sizin için en doğru yer Balkan Düğün Sarayı Edirne!

Balkan Düğün Sarayı olarak 2016 yılında kurulan bir mekanız. Balkan Otel ve Mürvet İnşaat firmaları gibi salonumuz da bir aile kuruluşu. Balkan Düğün Sarayı içerisinde düğün, davet, nişan, kına gecesi ve sünnet gibi pek çok alanda hizmet veriyoruz. Amacımız Edirne ilimizde kaliteli ve makul fiyatlarda eğlenceler düzenlemek. Tüm bunları yaparken de müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamayı hedefliyoruz.

Sektörümüzdeki tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek size hizmet vermek bizim için bir gurur. Balkan Düğün Sarayı olarak 700 kişilik kapasitemiz ve profesyonel hizmet anlayışımız ile Edirne düğün salonu sektöründe akla ilk gelen isimler arasında yer alıyoruz. Her zaman en iyisini sunmaya çalışıyor, aldığımız olumlu geri dönüşlerle de bunu başardığımızı görüyoruz. Özel günlerinizi şansa bırakmak istemiyorsanız, Balkan Düğün Salonu burada!

Kına eğlenceniz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimizle size yol gösteriyor, son kararı sizin vermenizi sağlıyoruz. Işık, ses ve sahne sistemlerimizi kına merasiminiz için özenle hazırlıyor, kusursuz bir davete ev sahipliği yapmanıza yardımcı oluyoruz. Geniş ve ferah atmosferimiz içerisinde ister alt katımızı ister hem alt hem de balkonlu üst katımızı bir arada kullanabilirsiniz. Yılın tüm mevsimlerinde açığız ve hizmet veriyoruz.

Siz de Edirne kına mekanları arasında bir tercih yapacaksanız mutlaka bizi de değerlendirmelisiniz. Hizmet içeriklerimiz, organizasyon paketlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz. Bir diğer ulaşım kanalımız ise yine sayfa yer alan bilgi formu. Formu doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna basarak bizimle irtibata geçebiliyorsunuz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Sabuni Mah. Muhittin Günel İş Merkezi No:146 ( Ordu Evi Karşısı )

 • Haritadaki Konumu

  Balkan Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.