Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Edirne

Ayışığı Kır Bahçesi

  • Kapasite
    200 - 875 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ayışığı Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Ayışığı Kır Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Ayışığı Kır Bahçesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Ayışığı Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Ayışığı Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ayışığı Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Ayışığı Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Ayışığı Kır Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ayışığı Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına süslemesi

Ayışığı Kır Bahçesi Hakkında

Kına gecesi organizasyonlarınız için Ayışığı Kır Bahçesi’nde buluşuyoruz. Kaliteli hizmetimizi güler yüzlü ekibimiz aracılığıyla sizinle buluşturuyoruz. Üstelik çok uygun fiyatlarla. İşletmemizde düğününüz öncesinde, kına geceniz için fazla paralar vermeyeceksiniz. Ayışığı Kır Düğün Salonu olarak konuklarımıza sağladığımız avantajları ayrıntılı olarak anlatmak gerekirse;

-Kır bahçemiz Edirne’de merkezi bir konumda bulunmakta. Böylelikle bizi tercih edecek misafirleriniz zorlanmadan işletmemize gelebilecekler. Özel araçlarınızla gelebildiğiniz gibi toplu taşıma araçlarını da tercih edebilirsiniz.

-İşletmemize geldiğinizde, geniş bir kır bahçemizin olduğunu göreceksiniz. Çam ağaçlarıyla çevrelenmiş bu alanımız tamamıyla çimden oluşmakta. Masaların çimin üzerinde olduğunu ve ortada bulunan geniş pistimizi rahatlıkla görecek şekilde yerleştirildiğini söyleyebiliriz. Böylelikle hiçbir konuğumuz eğlenceyi kaçırmayacaklar. Kına tahtını orkestramızın hemen yanına koyuyoruz. Bahçemizin merkezinde olan ve her yeri eşit gören bu alanı gelin adayımız için süslemekteyiz.

-Masa ve sandalyelerin kına konseptine göre süslememizi isterseniz, size bu konu hakkında yardımcı oluyoruz. En yeni trend ve konseptleri takip ediyor ve bahçemizde kullanıyoruz. Aksesuar konusunda da taleplerinizi yerine getiriyoruz. Ekstra aksesuar isteğiniz durumunda da organizasyon firmalarından yardım alabilirsiniz.

-Bu özel anlarınızı unutulmaz kılmak için profesyonel ekibimiz sizin için hem fotoğraf hem de video çekimi gerçekleştirecekler. Böylelikle yıllar sonra kına gecenizi hatırlamak istediğinizde elinizde çektiğimiz fotoğraflarla dolu bir albüm olacak.

-Kına gecelerinin olmazsa olmazı müzik, gecenin sonuna kadar keyifli anlarınıza ev sahipliği yapacak. Önce kına müziklerini çalacak olan orkestramız sonrasında eğlenceli dakikalar yaşamanız için en sevdiğiniz şarkıları çalıp söyleyecekler. Size geriye kalan ise kendinizi gecenin akışına bırakmak olacak.

-Güler yüzlü ekibimiz de gece boyunca yanınızda olacaklar. İlginin bir an olsun üzerinizden eksilmeyeceğini ve isteklerinizi en hızlı şekilde karşılayacağımızı bilmenizi isteriz.

Bizi tercih etmek isterseniz, yandaki formu doldurmanız yeterli olacaktır...

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Yeniimaret Mahallesi, 2. Beyazıd Cd. No:32, 22020 Edirne Merkez/Edirne

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.