Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Edirne

Asma Altı Ocakbaşı Restaurant

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Asma Altı Ocakbaşı Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Asma Altı Ocakbaşı Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Asma Altı Ocakbaşı Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Asma Altı Ocakbaşı Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Asma Altı Ocakbaşı Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Asma Altı Ocakbaşı Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Asma Altı Ocakbaşı Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Asma Altı Ocakbaşı Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Asma Altı Ocakbaşı Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Asma Altı Ocakbaşı Restaurant Hakkında

1990 yılından beri Asma Altı Ocakbaşı Restaurant Edirne’de faaliyet gösteriyor. Türk mutfağından eşsiz tatları kendine özgü tarifler ile hazırlıyor…

Özel tasarlanmış salonumuz ve bahçemizde konuklarımıza hizmet sunuyoruz! Sunduğumuz her hizmette neredeyse 30 yıllık tecrübemiz ile fark yaratıyoruz. Siz değerli misafirlerimize ayrıcalıklı hizmet sunmak için özveri ile çalışıyoruz…

Konuklarının oturma düzeninde 200 kişiye kadar davetli ile gerçekleştirecekleri özel yemek organizasyonlarını bahçemizde veya kapalı salonumuzda gerçekleştirebiliyoruz. Her mevsim konuklarımıza farklı bir atmosferde hizmet sunuyoruz.

Açılır kapanır tavanda özel aydınlatmalar ile şık bir görünüm sağlayan bahçemizde beyaz masa örtüleri ile süslenmiş masalar ve ferforje sandalyeler tercih ediyoruz. Tabii ki davet sahiplerimizin gerçekleştireceği organizasyona uygun olarak da renkli örtüler ve farklı tercihler de sunabiliriz. Asma Altı Ocakbaşı Restaurant olarak siz değerli konuklarımız için çeşitli kutlamalar, aile yemekleri, iş yemekleri, nikah sonrası yemekleri, kına gecesi ve bekarlığa veda organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz.

Sıra gecenize lezzet katmaya geldiğinde Asma Altı Ocakbaşı Edirne menüleri başka yerde bulamayacağınız çok özel tarifler ile hazırlanıyor. Üstelik menülerimiz Türk mutfağındaki ızgara çeşitleri ile tasarlanırken özel sunumlar ile de beğeninize sunuluyor.

Siz de gecenize eşlik eden müzikler ve dostlarınızın sohbeti eşliğinde çok özel geceler geçirebiliyorsunuz. Geleneksel kına törenlerinden uzaklaşmak ve dostları ile özel bir gece geçirmek isteyen çiftler için hatta kız veya erkek arkadaşlar ile geçirilecek bir bekarlığa veda için en doğru adrestesiniz. İş yoğunluğu ve düğün stresinden uzaklaşacağınız geceyi sizin için tasarlamak bizi mutlu eder.

Gecelerinize lezzet katmak ve ayrıcalıklı hizmet için Asma Altı Ocakbaşı Restaurant ile iletişime geçmek isterseniz formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz. Biz “kadehler aşka kalksın” diyerek sizlere de birer kadeh ayırdık bile…

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  İstasyon Mah. Yeni Adliye Yolu Baro Altı Merkez

 • Haritadaki Konumu

  Asma Altı Ocakbaşı Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.