Aşikar Food Drink Music

E-posta Gönder

  • Merkez, Edirne.

Kapasite Bilgileri

Aşikar Food Drink Music
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Aşikar Food Drink Music Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Aşikar Food Drink Music Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Aşikar Food Drink Music Sıkça Sorulan Sorular

Aşikar Food Drink Music kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Aşikar Food Drink Music kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Aşikar Food Drink Music kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Aşikar Food Drink Music kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Aşikar Food Drink Music kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Aşikar Food Drink Music Hakkında

Sıcak ve samimi bir ortamda ayrıcalıklı bir organizasyon hayal ediyorsanız Aşikar Music Pub doğru adres!

Evinizin arka bahçesi huzurunda eğlenceli bir organizasyon ve geleneksellikleri yıkmış bir kına gecesi sizi bekliyor...

Aslında bizimle gerçekleştireceğiniz organizasyon kına gecesi ve bekarlığa veda partisi olarak da adlandırılabilir. Yakın arkadaşlarınız ile birlikte geçirebileceğiniz özel vakitlerinizde bekarlığa veda partiniz için konseptler de düzenleme şansınız olacak. Tabii ki Aşikar Music Pub konseptine ve tarzına da uygun olacak şekilde!

Nasıl mı?

Her gece canlı müzik organizasyonları ile her gecenizi özel kılıyoruz. Özel geceleriniz için ise dostlarınız ve sizin için uzun bir masa kuruyoruz. Gecenizin önemine de uygun olacak şekilde şık birkaç tasarlama yapıyoruz.

Mesela bekarlığa veda süsleri tercih ederek el kartları, masa süslemeleri, fotoğraf çekilme çerçeveleri ile gecenize renk katabilirsiniz. Biz de size uygun masa örtüleri, balonlar ve birlikte kararlaştırabileceğimiz birkaç detay daha ekleyebiliriz süslemelerinize. Son yıllarda daha fazla tercih edilen bekarlığa veda organizasyonunuza kına gecesi esintileri de katabilirsiniz. Kız arkadaşlarınıza bir örnek bileklikler temin edebilir ya da kendiniz için bekarlığa veda tacı tercih edebilirsiniz.

Size ve konuklarınıza özel bir menü de oluşturabiliyoruz. Böylelikle birkaç atıştırmalık, alkollü ve alkolsüz içkileriniz ile geceye başlayabiliyorsunuz. Arzu ederseniz herhangi bir menü ile kısıtlama da yapmadan özel kokteyller de servis edebiliriz.

Biz Edirne’de bekarlığa veda partisin adresi oluyor ve siz değerli çiftlerimizin dostları ile kaliteli vakit geçirebilecekleri özel geceyi eğlenceli bir şekilde tasarlıyoruz.

Siz de hazırsanız eğlence başlasın diyor ve Aşikar Music Pub Edirne’de konuklarına adeta müzik ziyafeti veriyor! Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, tasarlayabileceğimiz konseptler hakkında görüşmeler sağlayabilir hatta fiyat teklifleri de alabilirsiniz...

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.