Alyans Yeşil Sera
 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Alyans Yeşil Sera Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
60.000 - 80.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
60.000 - 80.000 TL

Alyans Yeşil Sera Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Alyans Yeşil Sera Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Alyans Yeşil Sera Sıkça Sorulan Sorular

Alyans Yeşil Sera kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Alyans Yeşil Sera kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Alyans Yeşil Sera kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Alyans Yeşil Sera kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Alyans Yeşil Sera kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Alyans Yeşil Sera kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Alyans Yeşil Sera kına ve bekarlığa vedanız için mekan girişinde ateş ölçümü, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, masalar arası geniş mesafe aralığı, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, düzenli havalandırma, kullan-at malzeme ile servis imkanı ve maskeli ve eldivenli servis personeli sunma hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Alyans Yeşil Sera Hakkında

Yemyeşil çimler üzerinde, büyük ağaçların altında geniş ve ferah kır bahçemizle Edirne düğün salonları arasından çiftlerimizin gözüne çarpan ilk mekanlardan biriyiz. Orman içindeki açık ve kapalı salonlarımız hem davetli listesi uzun olan hem de daha az katılımlı kına gecelerine uygunluk gösteriyor. Minik misafirlerimizin eğleneceği bir parka kadar tüm olanakları sağlıyoruz.

Davet Alanları

Kına davetleriniz için açık ve kapalı olmak üzere 2 farklı alan seçeneğiyle geliyoruz. Açık alanımız 2000 kişilik kapasitesiyle faaliyet gösteriyor. Alyans Yeşil Sera Düğün Salonu yemekli davet ve kokteyllerdeyse 1000 davetliye servis yapma gücüne sahip. Kapalı alanımız 200 kişilik kapasitesiyle daha nezih davetlere ev sahipliği yapıyor. After party organizasyonları için tasarlanmış alanımızda da eğlencenizin devamı getirebilirsiniz.

Dekorasyon

Yeşilin verdiği huzura en çok beyazın zarifliğinin yakışacağı kanısındayız. Bu yüzden daha çok beyaz renk ağırlıklı bir dizaynımız var. Alan düzenlememizi beyaz tiffany sandalyeler ve yuvarlak beyaz örtülü masalarımızla yapıyoruz. Masalarımızı çiçekli çember masa objeleriyle renklendiriyoruz. Dikdörtgen sütun gelin yolu aksesuarlarımız, gelin ve damadımız için ayrılan sahnedeki uzun kapitone sandalyelerimizle dikkat çeken nikah masamız, bu alanın süslenmesinde kullanılan tüller, çiçekler bahçemizin dekoruna hareketlilik sağlıyor.

Hizmetler

Kına gecenizde motivasyonunuzu yükseltecek, eğlenceyi zirveye taşıyacak hizmetlerimizin başında özel parçalardan seçilmiş kına müziği listemiz geliyor. Tokmağa vuruldukça coşkunuzun artacağı davul show gecenize eşlik ediyor. Dans ekiplerini es geçmiyoruz, semazen, zenne, oryantal hepsi davetinize renk katacak. Kına tahtı, koltuklar, kına sepeti gibi tüm kına süsleme eşyalarının bulunduğu sahnemiz organizasyon sorumlularımız tarafından hazırlanıyor.

Işık, ses ve sahne sistemlerimizin devamlı olarak kontrolü yapılarak işlevselliği ve gelişmişliği ölçülüyor. 100 araç için yeterlilik gösteren otoparkımıza araçlarınızı bırakabilir veya valelerimize emanet ederek salona giriş yapabilirsiniz. Yemekli bir organizasyon planlıyorsanız mutfağımızdan yararlanabilir, hazırlanan menüleri davet öncesinde tadabilirsiniz. Catering ve organizasyon firmalarıyla görüşmeler yaparak düğün sürecinizi birlikte uygulamaya geçirebiliriz.

Kına gecesi organizasyonu Edirne denince şehir merkezinde ama çok sakin, yoğunluktan uzak bir konumda olmamız akla geliyor. Kına organizasyonları inceliklerle dolu ama profesyonel kadromuz dolayısıyla bütün ihtiyaçlarınızın teminatı ve düzene sokulması hızlı aynı zamanda tam anlamıyla gerçekleştiriliyor. İmkanlarımız ve fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan telefon numarası veya mail adresi aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Karaağaç Mah. Lozan Cad. No:30 Merkez/ Edirne

 • Haritadaki Konumu

  Alyans Yeşil Sera Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.