Rota Sound


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Rota Sound sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

  • Hizmet İçeriği Barkovizyon ve Led Ekran, DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu, Lazer, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

  • Özellikler Kendi Ekipmanını Sağlıyor, Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Ücretlendirme
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Hakkında

1990'dan Bu Güne Toplam 10.000'i aşkın Organizasyon;Ciddi bir sorumluluk gerektiren organizasyon işinde her şey kusursuz olmalıdır anı en iyi şekilde değerlendirme zorunluluğunuz vardır.Çünkü aynı ortamı,aynı insanları yeniden bir araya getirmeniz imkânsızdır. Hizmet sektörüne girdiği ilk günden bugüne "Başarı ayrıntılarda gizlidir" ilkesine sadık kalan ROTA üstlendiği her işte,eksiksiz ve kusursuz hizmet vermek için çalışmıştır. Başarıyı planlı,programlı ve titiz çalışmaların getirdiğini bilen araştırmacı, yaratıcı,profesyonel kadrosu ve modern ekipmanları ile 18 yıldır mükenmel ve kusursuz bir şekilde Türkiyenin her köşesinde başarılı hizmetler vermiştir.ROTA güçlü ve profesyonel kadrosu ile aynı anda Türkiyenin dört bir yanında hizmet verebilecek kapasiteye ulaşmıştır.Riske yer vermeyen sağlam kurum kimliği,kararlı ve güvenilir yönetimi,çağdaş organizasyon anlayışı ile hizmetinizdeyiz.
ROTA Kendi bünyesinde bulunan uzman atıçı belgelerine sahip tam profesyonel uzmanlarla Havai fişek gösterileri gerçekleştirmektedir.ROTA Kendi bünyesinde 20'ye yakın sanatçının direk Halkla ilişkilerini ve Menajerliğini yapmaktadır.
.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Guven Tankutay Adres 1 No'lu Erdoğdu Mah. Yalçınkaya Sokak No:5
Akçaabat,
Rota Sound ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Rota Sound hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap