Işık, Ses ve Düzenleme İstanbul

EventinTurkey Ses Işık Görüntü

5,0

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

  • Satış Pazarlama Sorumlusu

EventinTurkey Ses Işık Görüntü Özellikler

Hizmet İçeriği
Barkovizyon ve Led Ekran DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu Havai Fişek Konfeti Lazer Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Özellikler
Kendi Ekipmanını Sağlıyor Şehir Dışında Hizmet Ekipman Kiralıyor

EventinTurkey Ses Işık Görüntü Sıkça Sorulan Sorular

Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?

Etkinlik başı

Performans öncesinde hazırlık kaç saat sürer?

3 saat

Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

Açılışlar

EventinTurkey Ses Işık Görüntü Hakkında

Eventin Turkey Ses Işık Görüntü ailesi olarak eğlencelerde müzik kadar öne çıkan detayların başında ses ve ışık sistemleri geliyor. Davetlerinizi kusursuz bir görünüme kavuşturmanız için ihtiyacınız olan hizmeti size sunmaya hazırız. Son teknoloji ekipmanlar kullanarak göz alıcı davet mekanları oluşturuyoruz.

Profesyonel sanatçı ve orkestralarla birlikte çalışıyoruz. Yıllarca hayalini kurduğunuz özel gününüzü en iyi şekilde planlıyor, sizin yerinize tüm detaylarla ilgileniyoruz. Davet tarihinizi belirledikten sonra gerisi çok kolay. Tüm detaylarla sizin yerinize ilgileniyoruz. İstanbul ses sistemleri hizmeti veren firmalar arasında öne çıkan bir markayız. Organizasyon alanında 20 yılı aşkın süredir hizmet veren kişilerle birlikte çalışıyoruz. Firmamızın kuruluş tarihi ise 2016 yılına dayanıyor. Türkiye’de pek çok köklü ve deneyimli firmadan edindiğimiz bilgilerle yolumuza devam ediyoruz. Yurt dışından gelen yabancı şirketlerle de deneyimlerimize katkı sağlamayı başardık. Köklü ve yenilikçi bakış açımızla dünyada önce çıkan trendlerin hepsini yakından takip ediyoruz. Her sene düzenlenen eğitim, fuar ve seminerlere seve seve katılıyoruz.

Belirlediğiniz konsepte uygun şekilde orkestra ve sanatçı temini konusunda size destek oluyoruz. Muhteşem bir eğlence yaşamanızı sağlıyoruz. Zevkinize uygun bir müzik listesi oluşturuyoruz. DJ performans hizmeti sunuyoruz. Düğün mekanınızı rengarenk ışık gösterileriyle renklendiriyoruz. İlk dansınızı ederken muhteşem ışıklar altında olağanüstü görüneceğinize emin olabilirsiniz. Profesyonel sistemler kullandığımız için sağladığımız tüm güzellikler fotoğraf çekimlerinize de en iyi şekilde yansıyacaktır.

Ses, ışık ve sahne sistemlerimiz dışında prodüksiyon hizmetleri, görüntü, barkovizyon ve LED ekran kurulumları konusunda da gereken çalışmaları başarıyla yapıyoruz. İhtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt veriyoruz. Türkiye’nin her yerine ekip ve ekipmanlarımızla gelebiliyoruz. Nerede olursanız olun muhteşem bir planlamayı hak ediyorsunuz. Size en iyisini sunmaya her zaman hazırız.

Düğünlerin yanı sıra hayatınızın tüm özel günlerinizde bizden rahatlıkla hizmet alabilirsiniz. Esnek çalışma saatlerine sahibiz. Ayrıntıları konuşmak için eğer imkanınız varsa ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Orkestra, DJ, perküsyon şovu, trio, Balkan bandosu, özel müzik grupları, kemençe gösterisi, Kafkas ekipleri, semazen, ses, ışık, LED ekran, sahne ve truss sistemleri konusunda size gereken desteği veriyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında çok daha ayrıntılı bilgiler almak ve fiyatlarımızı konuşmak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bunun için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Esentepe Mah. Kırgülü Sok No:3/A Şişli İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    EventinTurkey Ses Işık Görüntü Yol Haritası

EventinTurkey Ses Işık Görüntü Yorumları (6)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Pınar & Mehmet

Düğün Tarihi: 10.05.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Mukkemmel bir ekipile Bi organizasyon gerçekleştirmiş bulunmaktayız her biri birbirinden güzel insanlarlahic hayal edemediğim gibi bir düğün gerçekleşti çok ama çok teşekkür ediyor ve kesinlikle önemle tavsiye ediyorum...

Emeği geçen dj Edip beye
Emeği geçen Işık teknisyeni emre beye...
devam 

Burcu & Umut

Düğün Tarihi: 26.10.2019

Biz Eğlencemizi Eventinturkey ve Berkant Beye teslim ettik.Herşey o kadar güzeldi ki günler sonra bile aldığımız olumlu görüşlerden dolayı çok memnuniyet duyduk.Eventinturkey'i hem kendi çevremize hem de tüm yeni çiftlere tavsiye ediyoruz.Sonsuz Teşekkürler...

Reyhan & Onur

Düğün Tarihi: 21.09.2019

Düğünümüzde planladığımızdan herşey daha güzel oldu.Led Ekran ve Gold ışık paketi tercih ettik, görsel olarak harika led ekran kurdular.Müzikler ve dj'imiz harikaydı.Gecenin bitmesini istemedik.Ellerine sağlık.

Duygu & Ersin

Düğün Tarihi: 03.08.2019

Ses ışık sistemi kiraladık, anlaştığımız ve bize sundukları herşeyi zamanında kurdular.Dj, orkestra konusunda da yardımcı oldular.Önceden yerimizi ayırttığımız için fiyat avantajından yararlandık.Tüm ekiplerine teşekkür ediyorum.Berkant bey'e de ayrıca Teşekkürler

Afet & Anıl

Düğün Tarihi: 06.07.2019

Düğün tarihimizden aylar öncesinde Orkestra, led ekran, trio ve gold ışık paketini planladık.Berkant bey herşeyde yardımcı oldu.Seda yiyin orkestrası ile beraber harika bir düğün oluşturan Berkant bey'e ve eventinturkey ekibine çok teşekkürler.Harikaydınız.

Melike & Ahmet

Düğün Tarihi: 22.06.2019

Trio ve Gold Işık paketli ses ışık sistemini tercih ettik.Hepsinden oldukça memnun kaldık.Özellikle coctail'de çalınacak şarkılardan yemek'te çalınacak şarkılara herşeyi planladılar.Çok eğlenceli bir gece geçirdik.Ses ışık sistemi ve Led ekran'da tavsiye edeceğim ve referans vereceğim bir... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.