Işık, Ses ve Düzenleme İstanbul

Hülya Wedding

Hülya Wedding Özellikler

Hizmet İçeriği
Barkovizyon ve Led Ekran DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu Havai Fişek Konfeti Lazer Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Özellikler
Kendi Ekipmanını Sağlıyor Şehir Dışında Hizmet Ekipman Kiralıyor

Hülya Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?

Etkinlik başı

Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

Açılışlar

Hülya Wedding Hakkında

Hülya Wedding kuruluşumuz bir aile şirketi olup, ülkemizde organizasyon sektörünün oluşmasında büyük katkı sağlamıştır. 1996 yılında süsleme ile başlayan sektörü, ilerleyen zamanlarda komplike bir organizasyon anlayışına dönüştürüp müşterimize düğün ve kurumsal davetleriyle ilgili her türlü isteklerine tek bir çatı altında cevap verebilmeyi sunmuş ve başarmış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Günümüzün hızla değişen zamanını müşterilerine en iyi şekilde sunabilmeyi hedefleyen anlayışıyla, her geçen gün yenilenen detay ve yeniliklerin takipçisi olup, her türlü davet için uygun kriterlere sahip olan, davet mekanlarını tavsiye ederek, hatta o mekanlarda daha öncesinden yapılmış olan benzer düğün ve kurumsal davetlerin ön sunumunu yaparak İstanbul'un her tarafını dolaşmaya gerek kalmadan, müşterilerinin bu yoğun iş temposu arasında işini kolaylaştırmanın ayrıca bir rahatlık sağlamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Tek kişilik Vip organizasyonlardan, 10.000 kişilik yemekli organizasyonların, düğün, nişan, söz, kına, sünnet, doğum günü, müşterilerin evlerinde, yazlık bahçelerinde ve çiftliklerindeki full organizasyonları gerçekleştiren başta İstanbul olmak üzere, ülkemizin her iline hizmet getirebilen, hatta yurt dışında Romanya ve Irak Erbil'de de davetler vermiş olmanın tecrübesiyle konuklarına keyifli davetler planlamayı ve yaşatmayı sağlamaktayız.

Başarımızın en önemli sırrı ise, davetlerin en ince ayrıntısına kadar planlamak ve en iyi şekilde uygulamaktır.

İletişim

  • Adres:

    Aytar cad. Sunar apt. No:14 Kat:1 Ayyıldız mayo arkası Etiler girişi

  • Haritadaki Konumu

    Hülya Wedding Yol Haritası

Hülya Wedding Yorumları (3)

Bahar & Başaran

Düğün Tarihi: 12.08.2017

Şöyle Anlatıyım Öncelikle Biz Geçen Sene 2016 Yılı Ağustos Ayında Mekan Bakmaya Başladık. Şans Eseri Küçüksu Kasrını Bulduk Ondan Sonra Küçüksu Kasrını Çok Beğendik Ve Dedik Ki Biz Düğünümüzü Burda Yapmak Istiyoruz. Daha Sonra Biraz Inceledik Ve Hülya Wedding’i Osman Abi’yi Bulduk Telefon Ettik Ben... devam 

Damla & Yiğitcan

Düğün Tarihi: 20.05.2017

Osman Abiye Zaten Güvenerek Geldik Hülya Wedding'e... İnanın Başka Hiç Bir Firmayla Görüşmedik. Son Derece Güzel, Herkesin İstediği Ve Mükemmel Bir Organizasyon Çıkardınız, Bununla Alakalı Hülya Wedding Kalbimize Taht Kurdu. Çok Teşekkür Ediyoruz. :)

Neval & Cenk

Düğün Tarihi: 06.01.2017

Herkese Çok Teşekkür Ediyorum. Otelden Yalnızca Yemek Ve Video Hizmeti Aldık, Geri Kalan Tüm Hizmetleri Hülya Wedding’ten Aldık. Osman Bey'e, Ekibine, Tuğba Hanım'a, Meltem Hanım'a Herkese Çok Çok Teşekkür Ediyoruz. Çok Güzel Bir Gece Düzenlendi. Çok Memnun Kaldık, Çok Eğlendik. Hem Bizler Eğlendik... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.