By Altınel Production

E-posta Gönder

1 yorum

Işık, Ses ve Düzenleme

Kategori

Barkovizyon ve Led Ekran

Hizmet İçeriği

Beşiktaş, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Barkovizyon ve Led Ekran, DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu, Havai Fişek, Konfeti, Lazer, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

  • Özellikler Kendi Ekipmanını Sağlıyor, Şehir Dışında Hizmet, Ekipman Kiralıyor

Sorular

  • Ücretlendirme
  • Performans öncesinde hazırlık kaç saat sürer? 2 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Stereo Music Weddings & Events
71 16

Maltepe

Stereo Music Weddings & Events

Barkovizyon ve Led Ekran
Channel Sound & Dj Event
5 3

Kadıköy

Channel Sound & Dj Event

DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu
Levent Özdemir Müzik, DJ, Ses ve Işık
15 4

Sarıyer

Levent Özdemir Müzik, DJ, Ses ve Işık

Barkovizyon ve Led Ekran

Hakkında

Alanında uzman ekibiyle İstanbul’un en canlı ilçelerinden biri olan Beşiktaş’ta faaliyet gösteren By Altınel Production, ışık ses ve düzenleme konusunda birçok hizmet veriyor. Misafirlerimizin bizden istediği tüm detaylara önem veriyor ve bu isteklerine hızlı bir şekilde geri dönüş yapan yapıyoruz. Verdiğimiz hizmette ilk olarak müşteri memnuniyetini düşündüğümüzü bilmenizi istiyoruz. Sağladığımız hizmette her gün daha da fazla çalışıyor ve hizmetimizi daha da üst seviyeye çıkarmaya çalışıyoruz.


Türkiye’nin birçok yerine hizmetimizi ulaştırabiliyoruz. Organizasyon tarihinize göre bir hazırlık aşaması planlıyoruz. Bu planlamaya göre hangi şehirdeyseniz oraya geliyoruz. Kendi ekipmanlarımızla gelip hizmet verdiğimizi belirtmek istiyoruz. Organizasyonunuza katılım sağladıktan hemen sonra çalışmalarımıza başlıyoruz. Ekipmanlarımızın yerleştirilmesi, provalar ve eksiksiz bir performans için 1 saatlik hazırlık sürecimiz bulunuyor. Kendi ekipmanlarımızı ücreti karşılığında kiraladığımızı da belirtmek istiyoruz.


Açılışlarda, doğum günlerinde, mezuniyet törenlerinde, bayi toplantılarında, partilerde, baby showerlarda, sünnet düğünlerinde, kurumsal etkinliklerde, davet ve resepsiyonlarda, nişanlarda ve pikniklerde de hizmet vermekte. Bu organizasyon türlerine sayısız hizmet verdiğimizi söylemek istiyoruz. İsteklerinizin neler olduğunu biliyoruz ve bu isteklerinizi anında karşılıyoruz. Organizasyonlarınızda bizi tercih etmek isterseniz, 2 hafta öncesinden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Hazırlıklarımızı gerçekleştirmek ve gerekli düzenlemeleri yapmak için çalıştığımızı ve tamamlandığında organizasyonunuzu güçlendirecek ışık ve sese sahip olacağınızı bilmenizi isteriz.


Özel geceleriniz için, havai fişek, lazer, barkovizyon ve led ekran, dj, grup, orkestra, konfeti, ses-ışık-truss ve sahne sistemleri gibi hizmetleri konuklarımıza sağlamaktayız. Bu hizmetlerimizin organizasyonunuzu farklılaştıracak kalitede olduğunu da fark edeceksiniz. Bu farklılığın adı By Altınel Production.


Işık ses ve sahne sistemleri ne kadar iyi olursa, organizasyonlarınız o kadar gösterişli olacaktır. By Altınel Production ile en güzel anlarınızı unutulmaz kılmak için çalışıyoruz. Kaliteli bir hizmete uygun fiyatlarla sahip olmanın mutluluğunu yaşamak ister misiniz? O zaman doğru adrestesiniz. Ayrıntılı bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için formu doldurabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Serhan ALTINEL

  • Adres: Beşiktaş / İstanbul

By Altınel Production Yol Haritası

By Altınel Production Yorumları


s&a

suzan & aykut

Düğün Tarihi: 15.06.2019

İstanbul/Ataşehir Sheraton Grand Hotel de muazzam bir düğün yaptık. Firmanız gerçekten çok başarılı. Öncelikle Serhan Beye bize bu hizmeti sunduğu için, sonrada ekibinizde ki herkese böyle profesyonel oldukları teşekkür ediyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!