OXY Güzellik Merkezi*

OXY Güzellik Merkezi
XY GÜZELLİK MERKEZİ, cilt ve vücut estetiği alanında hizmet veren etkili ve bilimsel yöntemlerle müşteri memnuniyetini maksimuma ulaştırmayı hedefleyen bir kuruluştur. Güzellik salonu, kozmetik danışmanlık, kavitasyon (KKTC'de ilk yapan firma.) alanlarında hizmet vermektedir.

OXY GÜZELLİK MERKEZİ, güzel görünmenin her şeyden önce sağlıklı ve bilimsel olması gerektiğini kabul ederek yoluna başlamayı hedeflemiştir. Güzellik salonuna gelen misafirlerimizin problemlerine yönelik programlar profesyonel bir şekilde kişiye özel belirlenir ve kişilerin sorunlarına kalıcı ve gerçekçi çözümler üretilir. Misafirlerimizin hedefleri doğrultusunda hazırlanan programların kişilerin sağlığını ön planda tutulacak şekilde hazırlanmasına özen gösterilir. Bakım sonrası alınan sonuçların devamlılığını sağlamak için oluşturulan programlara maksimum özen gösterilir.

Kozmetik danışmanlık olarak bünyemizde bulunan profesyonel cilt ve vücut bakım ürünleri ile kişilerin cilt problemlerine yönelik gerek ev kullanımı gerek kabin bakımı olarak destek verilmektedir. Kozmetik ve profesyonel anlamda üretilen ürünler üretildiği ülkelerin cilt tipi baz alınarak üretilir. Bu temelden yola çıkılarak seçilen ürünler KKTC iklimi çerçevesinde yaşayan tüm ciltler için gerekli yelpazeye sahiptir. Ürün yelpazelerinin genişliği sayesinde her türlü cilt probleminde mükemmele yakın sonuçlar elde edilmektedir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

Evleneceklere Destek Hareketi
OXY Güzellik Merkezi ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için OXY Güzellik Merkezi hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap