The Choice

E-posta Gönder

The Choice

Güzellik Merkezleri

Kategori

Epilasyon

Hizmet İçeriği

Kadıköy, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Ağda, Cilt bakımı, El / Ayak bakımı, Epilasyon, Makyaj, Manikür / pedikür, Masaj, Saç , Kirpik lifting
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Haftasonu Hizmet

Önerilen Firmalar

Es Derm Estetik Güzellik Merkezi
9 1

Kadıköy

Es Derm Estetik Güzellik Merkezi

Ağda
Mrs. London Beauty
14

Sancaktepe

Mrs. London Beauty

Ağda
Metropol Beauty
12 2 10

Ataşehir

Metropol Beauty

Cilt bakımı

Hakkında

Düğününüz için özenle hazırlanırken elbette saç ve makyajınızı da düşünmüş olmalısınız. Kazasker güzellik salonu The Choice’da eksiksiz bir hizmet alabilir, göz alıcı görünen bir gelin olabilirsiniz. Kuaför salonumuza gelin, size en uygun gelin saçını, makyajını ve güzellik uygulamalarını birlikte belirleyelim.

Deneyimli bir kadro ile çalışıyoruz. Kendimizi daima geliştiriyor ve yeniliyoruz. Hala ilk günkü çalışma heyecanımızla hizmet sunuyoruz. Bizim için müşteri memnuniyetini sağlayabilmek çok önemli. Dünyada ve ülkemizde popüler olan güzellik trendlerini yakından takip ediyoruz. Hem düşlerinize hitap ediyor hem de beklentilerinizi en kusursuz görünüme kavuşacağınız şekilde eksiksiz olarak karşılıyoruz.

Düğününüzün yaşamınızın en önemli günleri arasında olduğunun farkındayız. Bu nedenle hazırlanmak için bizi tercih ettiğinizde titizlikle çalışıyoruz. Gelin saçı ve makyajı yapımında oldukça iddialıyız. Çalışmalarımızı yaparken beğeni ve memnuniyetinize ekstra özen gösteriyoruz. Tüm hazırlıklar bittiğinde yani günün sonunda arzu ettiğiniz görüntüye kavuşmanızı sağlıyoruz.

Gelin saçı ve makyajı hazırlıklarınızın yanı sıra ağda, cilt bakımı, el ile ayak bakımı, epilasyon, manikür, pedikür, masaj ve kirpik lifting uygulamalarımızla size yardımcı oluyoruz. Düğününüzden en az bir hafta önce bizimle iletişime geçmelisiniz. Hatta bize ne kadar erken ulaşırsanız uygunluk durumumuzu ona göre ayarlayarak sizi daha rahat ağırlayabiliriz.

Salonumuz içerisinde her zaman kaliteli ekipmanlar, son teknoloji ürünler kullanıyoruz. Tabii ki hijyen kurallarına da son derece dikkat ediyoruz. Güzelliğinizi sağlarken bir yandan da sağlığınızı düşünüyoruz. Bugüne kadar bizden hizmet alan tüm gelin adaylarımız yüzleri gülerek salonumuzdan çıktı. Sizi de memnun edeceğimize yürekten inanıyoruz.

Kadıköy güzellik salonu The Choice’da düğününüze hazırlanmak isterseniz, sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilir, görüşme için randevu alabilirsiniz.

İletişim

Omer polat

  • Adres: Kozyatağı Mah. Şemsettin Gün Altay Cad. Oral Sk. Ece Apart. No:6

The Choice Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!