Sacha Curl

E-posta Gönder

Sacha Curl Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Ağda, El / Ayak bakımı, Makyaj, Manikür / pedikür, Masaj, Saç , Solaryum
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Sacha Curl Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Haftasonu Hizmet

Sacha Curl Hakkında

Hep hayali kurulan düğün gününde hangi gelin kusursuz görünmek istemez ki! Biz de bu durumun farkında olan bir ekip olarak uzun zamandır evlilik hazırlığı yapan güzel gelinlerimizin yanında oluyor, Sacha Curl markası altında uyguladığımız gelin saçı ve makyajı örnekleriyle fark yaratıyoruz. Ayrıca ihtiyacınız olan bakımlar da dahil tepeden tırnağa yenilenmenizi sağlıyoruz.

Sayfanın üst kısmındaki bilgileri kullanıp bizimle iletişime geçtiğinizde hemen bir ön görüşme yapıyoruz. Gerekli değerlendirmeleri yaptıktan sonra harekete geçiyoruz. Vücudunuzu düğün ve balayı tatiline hazırlamak için hazırlıklara erkenden başlıyoruz. Ağdadan maniküre masajdan el ayak bakımına kadar istediğiniz bütün uygulamaları yapabiliyoruz.

Yüzünüze ve kirpiklerinize yaptığımız bakımlar sayesinde; makyajın cildinize tam oturmasını sağlıyor, kusursuz bir güzellik için ilk adımı atıyoruz. Saçınız için de uyguladığımız farklı onarım maskelerimiz mevcut. Düğün günü yapacağınız gelin saçı ve makyajı hazırlıklarını da profesyonel ekibimize emanet edebilirsiniz. Gerçekleştirdiğimiz ön görüşmede tarzınıza uygun saç modellerini gösteriyor, hazırlık sürecinde provalar da düzenleyebiliyoruz. Bu sayede seçtiğiniz saç ve makyajı düğünden önce kendinizde görebiliyorsunuz. Hatta gerekli durumlarda değişiklik talep edebiliyorsunuz. Karar verme aşamasında düğün konseptinizi, gelinlik modelinizi ve yüz tipinizi de dikkate aldığımızı belirtelim. Bu da demek oluyor ki her detay birbiriyle uyumlu olacak ve siz göz kamaştıran bir güzelliğe sahip olacaksınız. Öte yandan makyajınızı yaparken de yüz hatlarınızı ve doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak küçük dokunuşlar yapıyoruz. Makyajınızın gün boyu kalıcı olması için sabitleyici spreylerden yardım almayı da ihmal etmiyoruz.

Kadıköy güzellik merkezi arayışınıza son verecek hizmet ve olanaklarımız bunlarla sınırlı değil. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz, sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formu veya telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  19 Mayıs Mah. Hilmipaşa Sok. No:1/A Kadıköy/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.