Ekiple Tanışın


Pronail Hakkında

Pronail Türkiye’nin ilk ve tek el ayak bakımı ve güzellik salonları zinciridir. Hijyenik ve sakin bir ortama ihtiyaç duyan manikür, pedikür, kalıcı makyaj, cilt bakımı gibi kişisel bakım hizmetlerini kuaför salonlarından çıkararak Türkiye’de bir ilke imza atan Pronail markası dünyanın 89 ülkesinde kendini ispatlamış ve dünyadaki binlerce kadının güzellik adresi olmayı başarmıştır.
Söz konusu kalıcı mutluluklarsa…

Hizmetlerimizdeki kalıcı oje, kalıcı makyaj, kalıcı manikür, kalıcı kirpik uygulamalarındaki köklü başarılarımızı; müşteri memnuniyeti, hizmet ve ürün kalitesinde de kalıcı kılmak Pronail olarak en büyük hedeflerimiz arasındadır.

Hijyenden ödün veremeyiz!

Günlük kullanılan aletlerdeki sterilize etme işlemleri, nano teknolojisini kullanan bakteri önleyici yüzey temizleyiciler sayesinde gerçekleşmektedir. Bu sayede misafirlerimizle aramızda sağlıklı ve güven dolu bir ilişki kurmayı başardık.

Geçmişten gelen güzel bir koku…

35 yıldır kozmetik sektöründe faaliyet gösteren ve Türkiye’nin ilk parfüm fabrikalarını kuran Zeren Professional’ın bir kuruluşu olan Pronail; sürekli izlenen, örnek alınan, sosyal sorumluluk duyarlılığına sahip bir başarı modelidir.

Gücümüz ürünlerimizde…

Pronail bayileri, dünyanın en büyük tırnak ürünleri patentlerine sahip markası CND’nin yetkili uygulama salonlarıdır. Dünyada 30.000’den fazla salonda kullanılan CND ürünleri; profesyonel salon ürünü olup, sadece sertifikalı uzmanlar tarafından kullanılır ve bu uzmanlar tarafından satışı yapılabilir. Pronail salonları cilt bakım sistemi olarak 1987’den beri Amerika’nın en güvenilir cilt bakım markası olan Pharmagel’i tercih etmiştir. Pharmagel, Amerikan sağlık bakanlığı FDA’in 3 ayrı medikal onayına sahip dünyanın tek cilt bakım serisi olma özelliğini taşır. Bilimdeki son gelişmeleri takip ederek yaratılan bu mucize cilt bakım serisi, ilk kez cilde dışarıdan uygulanarak kırışıklıkları düzelten bir gençlik formülü içermektedir. Pharmagel Medikal seviyede bulunan içeriği sayesinde 30 yılı aşkın süredir dermatologlar ve plastik cerrahların vazgeçemediği bir marka haline gelmiştir. Pharmagel, Pronail salonlarında Zeren Akademi’den yetişmiş estetisyenler tarafından uygulanmaktadır.

Eğitim şart…

Pronail çalışanları, Amerika ve Avrupa ile beraber eş zamanlı yürütülen eğitim programının uygulandığı, Zeren Meslek Okulları’nda dünyadaki en yeni ve en son tekniklerle yetiştirilir. Uzmanlık sınavlarını geçerek sertifika almaya hak kazanan öğrenciler, Pronail salonlarında çalışarak geleceğin mesleğinde bu günden yerini alır.

Pronail salonlarının sakin ve huzurlu ortamında sizlere ayaklarınızı yerden kesecek bir teklifimiz var! Sıcak ayak havuzları, ellerimizi sevgiyle saran el saunaları, güvenli ellerden cildinize gelen sağlık, profesyonellerimizin bütün pozitif enerjilerini verdiği cennetlik masajlar…

İletişim

  • Adres:

    Kore Şehitleri Cad. Yüzbaşı Kaya Aldoğan Sk. No:12/1 Onur İş Merkezi Kat:2 D:4 Zincirlikuyu 34394

  • Haritadaki Konumu

    Pronail Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.