Nail Spa &Make Up

E-posta Gönder

0212 963 0213

Güzellik Merkezleri

Kategori

Ağda

Hizmet İçeriği

Beşiktaş, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Ağda, El / Ayak bakımı, Makyaj, Manikür / pedikür, Masaj, Saç
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Haftasonu Hizmet

Hakkında

Şimdiye kadar birçok gelin adayımızın güzelliklerini ortaya çıkararak, en değerli günlerine onları hazırladık. Mutluluklarına, yüzlerindeki gülüşe ve bakışlarındaki ışıltıya ortak olmak ise en büyük kazancımız. Siz de İstanbul güzellik merkezleri arasında yer aldığımız Nail Spa & Make Up’ın şanslı gelinlerinden biri olmak istiyorsanız, bize ulaşmalısınız.

Mutlaka belirtmeliyiz ki sihirli dokunuşlarımızdan sonra salonumuzdan memnun ayrılan gelinlilerimizin övgüleri de bu yolda her zaman en büyük referansımız oldu. Çünkü önceliğimiz daima sizsiniz. Peki sıradaki şanslı gelinimiz neden siz olmayasınız?

Mekanımız her zaman çok hijyenik. Bakımla ilgilendiğimiz için ve sizinle birebir temasta olduğumuz için düzenli olarak temizliğimizi yapıyoruz. Kaliteli ürünler ve son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz. Kullandığımız aletlerin düzenli olarak bakımını yapıyor, kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Kaliteli ürünler seçmemizin en önemli nedeni ise uzun süre kalıcılık sağlamak ve sağlığınızı korumak. İşimizi iyi yaptığımıza inanıyor, aldığımız geri dönüşler de hep olumlu.

Salonumuzu ziyaret ettiğinizde nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimizle size yardımcı oluyor. Sorunsuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz. İsterseniz şehir dışında da bizden hizmet alabilirsiniz. Yeter ki bizimle çalışmak isteyin. Nerede olursanız oraya geliyoruz. Hafta sonları da hizmet vererek müsaitlik durumunuza göre size randevu oluşturuyoruz. Bizim için çok değerlisiniz. Eminiz ki siz de değer gördüğünüz, çalışmalarına inandığınız bir yerde hizmet almak istersiniz. Öyleyse, bizimle tanışın.

Mümkün oldukça önceden iletişime geçmeniz bizim de planımızı size göre ayarlamamıza yardımcı oluyor. Bize ulaşmak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz. Bizimle irtibata geçmenizin bir diğer yolu da yandaki bilgi formunun eksiksiz doldurulmasıyla sağlanıyor. Formu doldurduktan sonra lütfen “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın.

İletişim

Gül Kalenderoğlu

  • Telefon: 0212 963 0213
  • Adres: Akat Mah. Zeytinoğlu Cad. Arzu 2 Apt. Kat:2 D:6 Etiler

Nail Spa &Make Up Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!