Emsal Make Up Studio

E-posta Gönder

Emsal Make Up Studio Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği

    Cilt bakımı, Epilasyon
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

    1 haftadan az

Emsal Make Up Studio Özellikler

  • Haftasonu Hizmet

Emsal Make Up Studio Hakkında

Her gelinin hayali düğün günü gelinliği, saçı ve makyajı ile göz kamaştırmaktır. Emsal Makeup Studio olarak cildinize bakım yaparak sizi düğüne hazırlıyoruz. Hem rahatlıyor hem de cilt bakımı sonrası makyajın yüzünüze tam oturmasını sağlıyoruz. Göz alıcı görünmek isteyen tüm gelinleri salonumuza bekliyoruz.

Düğün öncesi her gelin belirli rutinleri gerçekleştirmek zorundadır. Bunlardan biri de şüphesiz cilt bakımıdır. Çünkü bu bakım sayesinde düğün günü makyajınız her zamankinden daha güzel yüzünüzde duracak ve cildiniz ışıl ışıl parlayacak. Sürekli eğitimler alarak kendimizi daima geliştiriyoruz. Uluslararası standartlarda bir hizmet verebilmek için ekibimizin her bir üyesi de bu eğitimlerden yararlanıyor. Cilt bakımı konusunda farklı uygulama teknikleri ve cihazlar sayesinde de gelin adaylarımızı düğüne en iyi şekilde hazırlıyoruz.

Cildinizi baştan sona temizliyoruz. Her bir hücresini mikroplardan arındırıyoruz. Cildinizin kolojenini artırarak besliyoruz. Böylece ortaya tertemiz ve parlayan bir cilt çıkıyor. Üstelik bu cildin üzerine bir de gelin makyajınızı yaparak hem gece boyu kalıcılığı sağlıyor hem de makyaj daha canlı ve parlak gözüküyor. Bu yapılan düğün öncesi bakım sayesinde davetiniz esnasında cildinizin oldukça dikkat çekeceğine emin olabilirsiniz.

Sadece cilt bakımı değil aynı zamanda protez tırnak, microblading, kirpik lifting gibi özel işlemlerimiz de mevcut. Yine düğününüz öncesi bu hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Hatta ipek kirpik hizmetimizle tüm gece cildiniz gibi kirpiklerinizle de herkesi büyüleyebilirsiniz.

Yeniliğe açık bakış açımız, güler yüzlü ve kaliteli hizmetimiz sayesinde bu zamana kadar birçok gelin adayına hizmet sunduk. İstanbul güzellik merkezleri arasında adeta bir marka haline geldik. Şimdi ise sizi ağırlamak için sabırsızlanıyoruz. Sayfa üzerindeki bilgilerden yararlanarak ya da formu doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.