Seda Güzellik Salonu Sultangazi

E-posta Gönder

 • Sultangazi, İstanbul.

Ekiple Tanışın


 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Seda Güzellik Salonu Sultangazi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Seda Güzellik Salonu Sultangazi Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Seda Güzellik Salonu Sultangazi Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Seda Güzellik Salonu Sultangazi Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Seda Güzellik Salonu Sultangazi Hakkında

Bir kuaförden beklediğiniz hizmetlerin fazlasına sahip Seda Güzellik Salonu, İstanbul Sultangazi’ de siz değerli gelin adaylarını bekliyor. Hayatınızda bir kez yaşayacağınız anlar her zaman en özeldir ve bu özel anlarda kusursuz bir güzelliğe sahip olmak istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle hizmetlerimizi isteklerinize göre çeşitlendiriyor, hayallerinizi yol göstericimiz kabul ediyoruz. Hal böyle olunca tamamen içinize sinen bir görünümle ayrılıyorsunuz salonumuzdan.

Düğünden önce saçlarına bakım yapmak isteyen gelin adaylarımız için ombre, sombre, saç kesimi gibi hizmetler de veriyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz anda belirlediğimiz ön görüşme tarihinde salonumuza gelip istediğiniz imkandan yaralanabilirsiniz. Ayrıca kirpiklerinizi kıvırma işlemi olan kirpik lifting uygulaması da yaptığımızı söyleyelim. Rimel kullanmanıza gerek kalmayacak bu uygulamayı yaklaşık 50 dakikada bitiriyoruz. Tüm bu hizmetlerimize ek olarak salonumuzda keratin bakım, Brezilya fönü, kaş vitamini, manikür ve pedikür gibi işlemler de yaptırabiliyorsunuz. Tabii randevu oluşturmayı ve salı günleri kapalı olduğumuzu unutmadan.

Düğün, nişan, söz ve kına gecesi gibi değerli günlerinizde saçlarınızı tasarlarken belli kriterleri göz önünde tutuyoruz. Mesela düğün konseptiniz, gelinliğinizin yaka detayı ve saç uzunluğunuz. Tepeden tırnağa her şeyin birbiriyle uyumlu olması için bu kriterleri bizimle doğru bir şekilde paylaşmanız çok önemli. Salonumuzda bazen modern topuzlar, bazen açık dalgalı saçlar bazense örgülü saçlar tasarlıyoruz. Saç modeli seçiminiz hangisi olursa olsun göz kamaştıran bir güzelliğe sahip oluyorsunuz. Çünkü yıllardır bu sektörde çalışan ekibimizle emin ellerdesiniz. Bu arada tesettür tasarımı yaptığımızı da belirtelim.

İstanbul Sultangazi kuaförlerinden bizi farklı kılan daha birçok özelliğimiz var. Fakat isterseniz ayrıntıları bizimle iletişime geçtiğinizde konuşalım. Aklınızdaki sorulara yanıt bulmak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.