Acar Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Acar Kuaför Hakkında

Acar Kuaför, Ali Yıldırım & Vedat Çakır tarafından 2000 yılında erkek kuaförü olarak kurulmuştur. Kuaför salonumuz 2005 yılından günümüze kadar Vedat Çakır tarafından siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

2012 yılı başlarında Acar kuaför bayan bölümüde eklenerek, siz değerli bayan müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır.

Bünyesinde çalışan birbirinden deneyimli bay-bayan personelden oluşan kadrosu ile kuaförcülük branşlarında profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Personelimiz kendi branşlarında gerekli eğitimleri almış olup yetki belgesi ve eğitim sertifikalarına saç tasarımının yanı sıra cilt bakımı, el-ayak bakımları, tırnak süslemeleri ve günün trendlerine uygun saç modelleriyle birlikte, en kaliteli ürünlerle en iyi hizmet politikamızla yolumuza devam ediyoruz.

Kaliteli ve tecrübeli personelimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize çok daha fazlasını sunmaya devam edeceğiz..

Bakım ve güzelliğe dair aradığınız her şeyi uzman ve tecrübeli kadromuz ile rahat salonumuzda, beklemeden gerçekleşmesi için hizmetinizdeyiz.

Müşteri memnuniyetinin, kalitenin ve hijyenin ön planda tutulduğu, kusursuz hizmetini ve kaliteli ürünlerle dünyaca ünlü markaları birleştirerek siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

İletişim

  • Adres:

    Sabuni mah. tahmis sok. Boluca mehmet iş hanı no:5

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Acar Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.