Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları İstanbul

Bisous Çanta & Aksesuar

  • Min. Fiyat
    500 TL'den az

Bisous Çanta & Aksesuar Özellikler

Hizmet İçeriği
Aksesuar
Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Fiyat
500 TL'den az
Özellikler
Özel Yapım Hazır Model Kişiselleştirme İmkanı

Bisous Çanta & Aksesuar Hakkında

En özel günlerinizde özenle tasarlanmış, sizin için baş harfiniz ile özelleştirilmiş, ünlülerin tercihi bir markanın aksesuarlarını kullanmak istemez misiniz?

Bisous farklı, kaliteli ve özel ürünler üretmeyi amaçlayan, müşterileri için bir aşk markası olma yolunda ilerleyen bir bayan aksesuar markasıdır.

Bisous ürünleri yaratır ve üretirken temel motivasyonumuz yaratıcılığa imkan verebilmek, farklılığa saygı duymak ve yeniliğe açık olmaktan geliyor. Unutmadığımız değerlerimiz ise insana ve doğaya saygılı üretim ve tüketim; bu doğrultuda üretim aşamasında tüm malzemeleri doğal veya geri dönüştürülebilecek özellikle seçiyor, insan sağlığı açısından herhangi bir süphesi olan hiçbir maddeyi kullanmıyoruz.

Koleksiyonlarımızı hazırlarken en ufak ayrıntılara bile çok önem veriyoruz. Biliyoruz ki bir ürünün kalbimizde ayrı bir yeri olabilmesi için her noktasında özenli ve zevkli bir dokunuşun olması gerekir; biz de Bisous'ların sizde özel bir yeri olabilmesi için zevkle tasarlıyoruz. Ayrıca düğün koleksiyonlarımızdaki ürünleri size veya nedimelerinize özel olmaları için baş harflerinizle özelleştirebiliyoruz.

Bir kadının tarzını en iyi yansıtmasının yollarından birinin aksesuarlar olduğuna inanıyor; gelinlik veya abiye kombinleriniz için tarzınıza uygun bir çok seçenek sunmaya çalışıyoruz. Gelinlere özel tasarımlarımızı sınırlı sayılarda üreterek her gelinin özel aksesuarlara sahip olmasını amaçlıyoruz.

Umarız ki en keyifli anlarınızda size bir Bisous eşlik eder...

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Postane Mah. Manastır Yolu Cad. Reyhan Sok. Çamlık Sitesi No:4/2

  • Haritadaki Konumu

    Bisous Çanta & Aksesuar Yol Haritası

Bisous Çanta & Aksesuar Yorumları (3)

Ece & Hakan

Düğün Tarihi: 02.04.2016

Her detayına özenerek hazırlandığım düğünüm için gelinliğime uygun aksesuar bulmakta çok zorlanıyordum. Daha sonra Bisous markasını keşfettim ve hem kendi aksesuarlarımı hem de annemin ve kayınvalidemin gece çantalarını websitelerinden aldık. Satın aldığım ve bekarlığa veda yemeğimde kullandığım... devam 

Sevgi & Murat

Düğün Tarihi: 07.02.2016

Düğünlerden çok hoşlanmadığım için sade bir nikah töreni ile evlendim, beyaz dantel elbisem ile de beyaz inci görünümlü bisous clutch kullandım. İçi biraz küçük ama kendisi muhteşem! Elbisemden ve tacımdan daha çok içime sindi desem yeridir. Avrupai bir tarz istiyorsanız bu ürünü ve markayı tavsiye... devam 

Münire & Kemal

Düğün Tarihi: 26.12.2015

Kızımın düğününde giyeceğim kıyafeti tamamlamak için aldığım Bisous marka ipek şal benim kurtarıcım oldu. Hem giydiğim siyah abiyeyi renklerdirdi, hem de üşüdüğüm zaman sarındım. Parlak renkleri de çok dikkat çekti, düğün sonrası birçok arkadaşım bana bu şalı nereden aldığımı sordu. Benim gibi... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.