Acar Rent A Car

E-posta Gönder

Acar Rent A Car Hakkında

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyen 20 yıllık deneyimli personel kadrosuyla Acar rent a car, Ürgüp’de ve kayseri de kendi servisleri ve yurt çapındaki anlaşmalı servis noktaları ile müşterilerine garantili ve 7x24 kesintisiz hizmet vermektedir. Rent a car hizmeti, Türkiye de oldukça fazla sayıda verilmektedir. Rent a car hizmetini alırken herhangi bir sorunla karşılaşmamak için bu hizmeti kurumsal bir firmadan yapmanız ve firmanın oto kiralama şartlarını iyi okuyup anlamanız gerekir.

Acar rent a car, yaklaşık 10 yılını bu hizmete vermiş, kurumsal bir firmadır. Unutmayalım ki her araba kiralama firması güvenilir olmayabilir. Bir rent a car firmasından oto kiralamayı düşünüyorsanız, o firmanın kurumsal olmasına araçlarının son model, bakımlı ve sigortalı olmasına dikkat etmelisiniz. Şoförlü Araç Kiralama, Lüks Araç Kiralama ve Vip Araç Kiralamada da güvenin adresi Acar rent a car.
Bu şartların önemli olanlarından bir kaç tanesini hatırlayacak olursak;

* Rent a Car firması araçlarının, karayolu trafik yasası uyarınca mecburi karayolları sorumluluk sigortası ile sigortalanmış olması gerekmektedir.
* Oto kiralama firması araçlarının, kiralama bedellerinin içlerinde, günlük tam kasko (CDF) primlerinin de olması gerekmektedir.
* Araç kiralama müşterisi, sigortanın geçerli olabilmesi için imzalamış olduğu kontratın kasko geçerlilik şartnamelerini okumalı ve yerine getirmelidir.

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet Meydanı, Belediye Pasajı No: 26,Ürgüp

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.