Gelin Arabası Kiralamak İsteyen Çiftlere Kiralık Gelin Arabası Önerileri!

Klasik gelin arabası modellerinden limuzinlere gelin arabası kiralamak isteyen çiftlere 6 harika model ve 1 helikopter bonusu: Seçin, beğenin, fiyat teklifi isteyin!

Pembe Gelin Arabası

Düğün günü üstü açık gelin arabası kiralayalım hatta bu bir pembe vosvos olsun diyen çiftler burada mı? Çünkü tam aradığınız şeyi buldum! Pembe Gelin Arabası ile iletişime geçerek dilerseniz şoförlü araç da kiralayabilir, istediğiniz saat aralığına göre fiyat teklifi alabilirsiniz.

Üstü açık gelin arabası

Euronet Limuzin Hizmeti

Türkiye’de ilk kez 9 metre uzunluğunda, 7 kişi kapasiteli, U koltuk dizaynı limuzinleri düğün arabaları olarak hizmete sunan Euronet Limuzin Hizmeti limuzin kiralama planı olan çiftler için ideal seçeneklerden biri. Beyaz veya siyah tercih edebileceğiniz limuzinlerin iç dizaynları ve konforu fotoğraflara bakınca size düğün günü içinden çıkmak istemeyeceğiniz bir lüksü yaşatacak gibi duruyor.

limuzin_gelin_arabasi

Kiralık Vosvos

Şoförlü araç kiralayabileceğiniz, zorunlu şoför hizmeti ise değişken olan Kiralık Vosvos firması gelin arabası Vosvos olur mu olmaz mı diye düşüne duran çiftlerin aklını çelecek gibi duruyor. Kırmızı Vosvos zaten sempatikliği ile görenleri büyülüyorken bir de üstü açık Vosvos fikri iyice karşı konulmaz bir hal alıyor. Hayalinizde böyle bir gelin arabası varsa 4 hafta önceden anlaşmayı unutmayın!

Vosvos

Klasik Gelin Arabası

Eski model gelin arabaları bulmak için uğraşıyorsanız aradığınız şeyin membağına düştünüz desem yeridir. Klasik gelin arabası kiralama konusunda olabilecek en fazla seçeneğe sahip Klasik Gelin Arabası firması Kartal'da yer alıyor. Zorunlu şoför hizmeti değişkenlik gösteriyor ve şehir dışına araç gönderebiliyor.

Klasik Gelin Arabası

Düğün Otosu

Düğün arabası kiralama konusunda profesyonel firmalardan biri olan Düğün Otosu, klasik düğün arabası, limuzin ve lüks araçlar bulabileceğiniz bir portfolyoye sahip. Gelin adayları! fotoğraftaki pembe gelin arabası sizi baya etkiledi, kabul edin. Çünkü küçük bir kız çocuğu olduğunuz dönemlerden beri aklınızda pembe bir klasik araba vardı! İstediğiniz saat aralığına göre kiralama fiyatını öğrenmek için vakit kaybetmeyin, çocukluk hayalinizi kaçırmayın derim!

Pembe bir klasik araba

Vosvospark Restorasyonlu Kiralık Vosvoslar

Davetli taşıma hizmeti, şoförlü araç kiralama, araç süsleme gibi bir gelin arabası kiralama firmasından alabileceğiniz her türlü hizmeti sağlayan Vosvospark Restorasyonlu Kiralık Vosvoslar romantik ve nostaljik vosvoslara gönül vermiş bir firma. Üstelik düğün gününüzden 3 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli!

Düğün Helikopteri

Klasik gelin arabaları, limuzinler, VIP araçlar, jeepler zaten gelin arabası için ilk aklınıza gelenler oluyor çoğu zaman. Fakat farklı bir şey arıyorsanız ve geniş bir kır düğünü mekanında, bir plajda ya da iniş pisti olan bir otelde evlenecekseniz gelin arabası yerine helikopter kiralama fikrini düşünebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Düğün Helikopteri ile iletişime geçip, düğün günü için helikopter kiralama fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz.

Geniş bir kır düğünü

Bu makale tarafından yazılmıştır.

YORUMLAR (0)

+ Yorum Yaz
İncelediklerim
TÜMÜ