Gelin Arabası Kiralamak İsteyen Çiftlere Kiralık Gelin Arabası Önerileri!

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 1:35 DK

29.11.2018

Klasik gelin arabası modellerinden limuzinlere gelin arabası kiralamak isteyen çiftlere 6 harika model ve 1 helikopter bonusu: Seçin, beğenin, fiyat teklifi isteyin!

Euronet Limuzin Hizmeti

Türkiye’de ilk kez 9 metre uzunluğunda, 7 kişi kapasiteli, U koltuk dizaynı limuzinleri düğün arabaları olarak hizmete sunan Euronet Limuzin Hizmeti limuzin kiralama planı olan çiftler için ideal seçeneklerden biri. Beyaz veya siyah tercih edebileceğiniz limuzinlerin iç dizaynları ve konforu fotoğraflara bakınca size düğün günü içinden çıkmak istemeyeceğiniz bir lüksü yaşatacak gibi duruyor.

euronet limuzin - limuzin_gelin_arabasi

Klasik Gelin Arabası

Eski model gelin arabaları bulmak için uğraşıyorsanız aradığınız şeyin membağına düştünüz desem yeridir. Klasik gelin arabası kiralama konusunda olabilecek en fazla seçeneğe sahip Klasik Gelin Arabası firması Kartal'da yer alıyor. Zorunlu şoför hizmeti değişkenlik gösteriyor ve şehir dışına araç gönderebiliyor.

klasik_gelin_arabasi - Klasik Gelin Arabası

Düğün Otosu

Düğün arabası kiralama konusunda profesyonel firmalardan biri olan Düğün Otosu, klasik düğün arabası, limuzin ve lüks araçlar bulabileceğiniz bir portfolyoye sahip. Gelin adayları! fotoğraftaki pembe gelin arabası sizi baya etkiledi, kabul edin. Çünkü küçük bir kız çocuğu olduğunuz dönemlerden beri aklınızda pembe bir klasik araba vardı! İstediğiniz saat aralığına göre kiralama fiyatını öğrenmek için vakit kaybetmeyin, çocukluk hayalinizi kaçırmayın derim!

dugun_otosu - Pembe bir klasik araba

Vosvospark Restorasyonlu Kiralık Vosvoslar

Davetli taşıma hizmeti, şoförlü araç kiralama, araç süsleme gibi bir gelin arabası kiralama firmasından alabileceğiniz her türlü hizmeti sağlayan Vosvospark Restorasyonlu Kiralık Vosvoslar romantik ve nostaljik vosvoslara gönül vermiş bir firma. Üstelik düğün gününüzden 3 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli!

vosvos_gdh_7915 - gelin arabası kiralamak isteyen çiftlere kiralık gelin arabası önerileri!

Düğün Helikopteri

Klasik gelin arabaları, limuzinler, VIP araçlar, jeepler zaten gelin arabası için ilk aklınıza gelenler oluyor çoğu zaman. Fakat farklı bir şey arıyorsanız ve geniş bir kır düğünü mekanında, bir plajda ya da iniş pisti olan bir otelde evlenecekseniz gelin arabası yerine helikopter kiralama fikrini düşünebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Düğün Helikopteri ile iletişime geçip, düğün günü için helikopter kiralama fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz.

dugun_helikopteri_03_04_15 - Geniş bir kır düğünü

Şehrindeki En İyi Gelin Arabası Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

GELİN ARABASI FİRMALARI

Sıradaki Makaleler

Gelin Arabası kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Arabası Firmaları

Gelin Arabası kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (0)