Gelin Arabası Kiralamak İsteyen Çiftlere Kiralık Gelin Arabası Önerileri!

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 1:39 DK

20.02.2019

Klasik gelin arabası modellerinden limuzinlere helikopterden vosvosa, gelin arabası kiralamak isteyen çiftler için her tarza uygun seçenekleri derledik!

gelin arabası kiralama

Kiralık Vosvos

Davetli taşıma hizmeti, şoförlü araç kiralama, araç süsleme gibi gelin arabası kiralama firmasından alabileceğin her türlü hizmeti sağlayan Kiralık Vosvos, romantik ve nostaljik vosvoslara gönül vermiş bir firma. İstanbul Ataşehir'de kiralık vosvos gelin arabası seçenekleri sunan firma ile düğün gününden 4 hafta önce iletişime geçmen yeterli!

gelin arabası kiralamak isteyen çiftlere kiralık gelin arabası önerileri!

Euronet Limuzin Hizmeti

Türkiye’de ilk kez 9 metre uzunluğunda, 7 kişi kapasiteli, U koltuk dizaynı limuzinleri düğün arabaları olarak hizmete sunan Euronet Limuzin Hizmeti, düğün arabası olarak limuzin kiralama planı olan çiftler için ideal seçeneklerden biri. Beyaz veya siyah tercih edebileceğiniz limuzinlerin iç dizaynları ve konforu fotoğraflara bakınca size düğün günü içinden çıkmak istemeyeceğiniz bir lüksü yaşatacak gibi duruyor.

euronet limuzin hizmetleri

Klasik Gelin Arabası

Eski model gelin arabaları bulmak için uğraşıyorsanız aradığınız şeyin membağına düştünüz desem yeridir. Klasik gelin arabası kiralama konusunda olabilecek en fazla seçeneğe sahip Klasik Gelin Arabası firması Kartal'da yer alıyor. Zorunlu şoför hizmeti değişkenlik gösteriyor. Şehir dışına kiralık gelin arabası gönderebilen firma ve gelin arabası süsleme hizmeti de veriyor.

Klasik Gelin Arabası

Düğün Otosu

Düğün arabası kiralama konusunda profesyonel firmalardan biri olan Düğün Otosu, klasik araba, limuzin gibi lüks gelin arabası kiralama seçenekleri sunan geniş bir portfolyoya sahip. Gelin adayları! Fotoğraftaki pembe gelin arabasısizi baya etkiledi, kabul edin. Çünkü küçük bir kız çocuğu olduğunuz dönemlerden beri aklınızda pembe bir klasik araba vardı! İstediğiniz saat aralığına göre kiralama fiyatını öğrenmek için vakit kaybetmeyin, çocukluk hayalinizi kaçırmayın derim!

Pembe klasik gelin arabası

Düğün Helikopteri

Klasik gelin arabaları, limuzinler, VIP araçlar, jeepler zaten gelin arabası için ilk aklımıza gelenler oluyor çoğu zaman. Fakat farklı bir şey arıyorsan ve geniş bir kır düğünü mekanında, bir plajda ya da iniş pisti olan bir otelde evleneceksen gelin arabası yerine helikopter kiralama fikrini düşünebilirsin. Bunun için tek yapmanız gereken Düğün Helikopteri ile iletişime geçmek. Firma ile görüşerek, düğün günü için helikopter kiralama fiyatları konusunda bilgi alabilirsin.

düğün helikopteri

Gelin arabası seçenekleriyle öne çıkan firmaları senin için seçtim. Tabii seçeneklerinin bunlarla sınırlı olmadığını da unutma! şehrindeki gelin arabası firmalarının sayfasını inceleyerek hayallerindeki gelin arabasına ulaşabilirsin.

Şehrindeki En İyi Gelin Arabası Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

GELİN ARABASI FİRMALARI

Sıradaki Makaleler

Gelin Arabası kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Arabası Firmaları

Gelin Arabası kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (0)