Abdullah Yazıcı

Yazıcı Taşımacılık

E-posta Gönder

Yazıcı Taşımacılık
 • Kartal, İstanbul.

Ekiple Tanışın

 • Abdullah Yazıcı
  Firma Sahibi

Yazıcı Taşımacılık Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000 TL'den fazla

Yazıcı Taşımacılık Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Yazıcı Taşımacılık Özellikler

 • Özellikler

  Şoförlü araç kiralama, Şehir dışına araç gönderimi, Davetli taşıma hizmeti

Yazıcı Taşımacılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Şoför hizmeti zorunlu mu?

  Evet


 • Araç Türleri

  VIP araç

Yazıcı Taşımacılık Hakkında

Kartal lokasyonunda kolaylıkla bulabileceğiniz firmamız İstanbullu çiftlerimize düğün günlerinde hizmet veriyor. Düğününüzle ilgili neredeyse bütün hazırlıkları tamamlamak üzeresiniz ve sıra hayalinizdeki konforlu ve lüks aracı bulmakta! İşte tam bu noktada firmamız devreye giriyor ve size hem şoför hizmeti hem de özel araç seçenekleri sunuyor. Düğün gününde en önemli noktalardan birisinin gelin arabası seçimi olduğunu biliyoruz ve Yazıcı Taşımacılık ayrıcalığıyla hizmet veriyoruz! İstanbul gelin arabası kiralama hizmetimiz için bize ulaşın!

Deneyim
Araç kataloğumuz oldukça geniş. Beğendiğiniz arabanın son kontrolleri yaptıktan sonra teslim ediyoruz. Böylece herhangi bir sorun ile karşılaşmıyorsunuz. İstanbul düğün arabası kiralama hizmeti veren firmalar arasında uzun yıllardır bulunarak mutlu çiftlerimizin ulaşımını sağladık. Firmamız sürekli gelişiyor ve araçlarımızın bakımlarının tam olmasına özen gösteriyoruz. Her aracımızın iç tasarımıyla ve temizliğiyle yakından ilgileniyoruz.

Hizmetler
●Şoförlü araç kiralama hizmetimizden faydalanarak düğününüze ulaşımınızı konforlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
●Şehir dışına araç gönderimi yapan firmamız sizinle Türkiye’nin her noktasında buluşuyor! İstanbul dışındaki çiftlerimize de hizmet vermekten dolayı mutluluk duyuyoruz.
●Çiftlerimize uygun olarak seçtiğimiz lüks araçlarımızda bir adet TV ve rahat deri koltuklar bulunmakta.
●Araçlarımızın iç dizaynı modern ve kaliteli kumaşlara ek olarak kaplamalarla tamamlanmakta. Sizi düğün gününüzde özel hissettirmek için özel olarak tasarlandı!

Ek Hizmetler
●Davetli taşıma hizmetimiz sayesinde bütün misafirlerinize ulaşım kolaylığı sağlayabilirsiniz.
●Gelin arabanızın süslemesiyle de ilgilenerek size şık bir araç sunuyoruz.
●Düğün, kına gecesi, söz ve nişan gibi büyük davetlere ek olarak dilediğiniz özel organizasyonlar için en mutlu anlarınızda lüks araçlarımızı tercih ederek kusursuz bir hizmet alabilir ve gitmek istediğiniz yerlere rahat ulaşım sağlayabilirsiniz.

Siz de düğününüzü ulaşım sağlarken lüks bir yolculuk deneyimlemek istiyor, arkadaşlarınızla güzel fotoğraflar çekilmek ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız Yazıcı Taşımacılık’ı tercih edebilirsiniz. 1 hafta öncesinde firmamızla iletişime geçerek detayları görüşebilir ve aracınızı kiralayabilirsiniz. Yazıcı Taşımacılık fiyatları hakkında bilgi almak için yanda yer alan ücretsiz formu eksiksiz olarak doldurmanız yeterli! Uygun fiyatlar ve modern tasarımlarla buluşmak için zaman kaybetmeyin!

İletişim

 • Adres:

  Köprübaşı caddesi bindallı sok5/6 kartal istanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.