Paşa Classic Cars

Paşa Classic Cars


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Paşa Classic Cars sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Her zaman yeniyi, en mükemmel olanı arasak da; zaman denilen rutin çarkın içinde kendimizi yine nostaljiyi ararken buluruz. Klasik otomobiller yaşam tarzıdır. Aldığımız nefes kadar hayatımızda olsun isteriz. Bu özlemi dindirmeyi hedefleyen Paşa Klasik Otomobil; sektöründe iddialı bir kuruluş olarak hizmet vermektedir. Siz müşterilerimize geniş tecrübemiz ve uzman kadromuz ile kiralama, satış, danışmanlık ve restorasyon hizmetlerimizi 16 yıldır sunabilmenin onurunu ve mutluluğunu yaşamaktayız…

40’ı aşkın klasik otomobilimizi sitemizden görebilir film, dizi, klip, reklam, düğün, organizasyon ve transferleriniz için şoförlü kiralayabilirsiniz.

Beğendiğiniz özlemini duyduğunuz otomobili; web sayfamıza girerek satılık listesinden seçebilir veya yurtdışında beğendiğiniz otomobili satın alabilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Türkiye ithalatı için gerekecek prosedürleri tarafımızdan sağlayabilirsiniz.

Klasik Otomobili günümüzle bütünleştirmek, kimilerine göre bir hayal, kimilerine göre ise hayalden de öte. Bu hayali birlikte gerçekleştirmek için Paşa Klasik Otomobil olarak sizleri bekliyoruz.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Julide Elmali Adres Piyale Paşa Bulvarı No:4 34440 Kasımpaşa / Beyoglu / İstanbul
Beyoğlu,
Evleneceklere Destek Hareketi
Paşa Classic Cars ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Paşa Classic Cars hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap