Paşa Classic Cars

E-posta Gönder

Paşa Classic Cars Hakkında

Her zaman yeniyi, en mükemmel olanı arasak da; zaman denilen rutin çarkın içinde kendimizi yine nostaljiyi ararken buluruz. Klasik otomobiller yaşam tarzıdır. Aldığımız nefes kadar hayatımızda olsun isteriz. Bu özlemi dindirmeyi hedefleyen Paşa Klasik Otomobil; sektöründe iddialı bir kuruluş olarak hizmet vermektedir. Siz müşterilerimize geniş tecrübemiz ve uzman kadromuz ile kiralama, satış, danışmanlık ve restorasyon hizmetlerimizi 16 yıldır sunabilmenin onurunu ve mutluluğunu yaşamaktayız…

40’ı aşkın klasik otomobilimizi sitemizden görebilir film, dizi, klip, reklam, düğün, organizasyon ve transferleriniz için şoförlü kiralayabilirsiniz.

Beğendiğiniz özlemini duyduğunuz otomobili; web sayfamıza girerek satılık listesinden seçebilir veya yurtdışında beğendiğiniz otomobili satın alabilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Türkiye ithalatı için gerekecek prosedürleri tarafımızdan sağlayabilirsiniz.

Klasik Otomobili günümüzle bütünleştirmek, kimilerine göre bir hayal, kimilerine göre ise hayalden de öte. Bu hayali birlikte gerçekleştirmek için Paşa Klasik Otomobil olarak sizleri bekliyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Piyale Paşa Bulvarı No:4 34440 Kasımpaşa / Beyoglu / İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.