• Min. Fiyat
  3.000-5.000 TL

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Öz Köksal Otomotiv Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Öz Köksal Otomotiv Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Özellikler
Şoförlü araç kiralama Şehir dışına araç gönderimi Süsleme hizmeti Davetli taşıma hizmeti

Öz Köksal Otomotiv Sıkça Sorulan Sorular

Şoför hizmeti zorunlu mu?

Değişiyor

Araç Türleri

Binek araç

Öz Köksal Otomotiv Hakkında

Düğün günü, çiftlerin hayatlarının en özel anlarından biridir ve bugünü unutulmaz kılmak için yapılan hazırlıklar arasında gelin arabası seçimi büyük bir öneme sahip. Çiftler, bu heyecanlı günlerinde konforlu ve güvenilir bir seçim yapmak isterler. Bu noktada doğru tercihi yapabilmek için profesyonel bir firmadan destek almak önemlidir.Biz de bu önemin farkına varıp Öz Köksal Otomotiv olarak sektöre giriş yaptık.1996 yılından beri kazandığı deneyim ve birçok çiftin geri bildirimleri doğrultusunda gelin arabası konusunda uzmanlaşmış bir firma olarak öne çıktık. Turizm taşımacılığından VIP taşımacılığa kadar geniş bir yelpazede hizmet verip çiftlere kaliteli hizmet sağlıyoruz.

Deneyim

Öz Köksal Otomotiv, 1996 yılından bu yana hizmet verdiği İstanbul gelin arabası kiralama sektöründe giderek artan taleplerle büyüyen bir başarı hikayesine sahip. Firmanın önemli referansları, daha önce hizmet verdikleri çiftlerin memnuniyeti ve olumlu geri bildirimleri. Firma, her geçen yıl sektördeki deneyimini arttırarak, çiftlerin özel günlerini unutulmaz kılma misyonunu başarıyla sürdürüyor.

Hizmetler /Kategoriye Özel

Geniş araç kataloğumuz içinde binek araçlar, minibüsler ve VIP araçlar gibi farklı ihtiyaçları karşılayan modeller bulunuyor. Sizin için uygun aracı seçtikten sonra beğendiğiniz aracın son kontrollerini özenle yaparak teslim ediyoruz. Bu sayede müşterilerimiz, özel günlerinde herhangi bir sorunla karşılaşmadan konforlu ve güvenli bir şekilde seyahat edebiliyor.VIP gelin arabası İstanbul kapsamında Öz Köksal Otomotiv olarak çiftlere heyecanlı günlerinde hizmet vermekten onur duyuyoruz.

Ek Hizmetler

Şoförlü araç kiralama ek hizmetimizle, rahat ve konforlu bir şekilde düğün mekanınıza ulaşmanızı sağlıyoruz. Ayrıca şehir dışındaki düğünlerinizde de sizin için özenle seçilmiş araçlarımızı gönderiyoruz böylece özel gününüzü istediğiniz yerde kutlamanıza olanak tanıyoruz.Düğün aracınızı isteğinize ve düğün temanıza göre özenle ve kaliteli malzemelerle süslüyoruz.

Sizin güzelliğinize yaraşır güzellikteki araçlarımızla bekliyoruz. Araç seçeneklerimizi yakından incelemek ve kiralama koşullarımızı öğrenmek için firmamız Öz Köksal Otomotiv ile iletişime geçebilirsiniz. Sayfanın üst kısmında bulunan telefon numarası veya “Ücretsiz Teklif Al” formu aracılığıyla bize ulaşarak Gelin arabası kiralama fiyatları İstanbul için detaylı bilgi alabilir, rezervasyon yapabilir ve özel gününüzde sizin için en uygun hizmeti planlayabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon:

  0212 963 14 37

 • Adres:

  YAVUZTÜRK MAH KARADENİZ CAD NO:32/2 ÜSKÜDAR

 • Haritadaki Konumu

  Öz Köksal Otomotiv Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.