Gelin Arabası İstanbul

Minaz Turizm

Minaz Turizm

Minaz Turizm Hakkında

Minaz Turizm, çiftlerin en özel günlerinde güvenli ve konforlu ulaşımlarını müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyduğu çalışma prensibiyle sağlıyor. Hayatınızın en önemli gününde gelinliğiniz ve saçınız bozulmadan sevdiklerinizle düğün mekanına keyifli bir şekilde ulaşmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. İstanbul gelin arabası kiralama hizmetimizle çiftlerimize lüks bir ulaşım imkanı sağlıyor, aile mesleğimiz olan şoförlükle profesyonelliğimizi ortaya koyuyoruz.

Deneyim
Sektöre, 40 senelik makam şoförlüğü yapan ve değerli tecrübelere sahip babamla emekliliğinden sonra organizasyon ve tur hizmetlerine araç tahsis ederek giriş yaptık. Tecrübelerimizden edindiğimiz profesyonellikle çiftlerimize kusursuz bir hizmet sunmak için özveriyle çalışıyoruz. Lüks aracımızda ihtiyacınız olabilecek her şeyi bulunduruyoruz. Geniş iç kapasiteli aracımızla düğün telaşınızın yorgunluğunu atacak, keyifli bir yolculuk geçireceksiniz.

Hizmetler
Minaz Turizm, sunduğu birbirinden kaliteli hizmetlerle düğün arabası kiralama İstanbul arayışınıza son veriyor. Saatlik veya günlük olarak tahsis ettiğimiz aracımızla istediğiniz saat ve yerde hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin isteklerine özel olarak aracımızı özenle süslüyoruz, böylece hayal ettiğiniz görünümü elde etmenizi sağlıyoruz. Güler yüzlü ve deneyimli şoförlerimiz, güvenli ve konforlu bir yolculuk deneyimi yaşamanız için her detaya dikkat ediyor.

Ek Hizmetler
Minaz Turizm olarak, her zaman profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunma anlayışını benimsiyoruz ve size konforlu araçlarımızla güzel bir yolculuk vadediyoruz. Bizim için her müşterimiz değerli ve müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. En özel günlerinizin keyifli ve unutulmaz anlara dönüşmesi için tecrübemizle yanınızda oluyoruz. Minaz Turizm’le yolculuk yapmayı çok seveceksiniz!

Minaz Turizm olarak, çiftlerin en özel günlerini unutulmaz kılmak için DMT plakalı aracımızla gelin arabası olduğumuz kadar damat arabası olarak da hizmet veriyoruz. Gelinlerimizin kıyafetlerinin kırışmadan ve saçlarının bozulmadan yolculuk yapmalarını sağlıyoruz. Müşterilerimizden aldığımız olumlu dönüşleri müşteri memnuniyetini ilk sıraya koymamıza borçluyuz. Mina Turizm’in hizmetleri ve gelin arabası kiralama fiyatları İstanbul hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, iletişim bilgilerimizi sayfamızda bulabilir veya bize ulaşmak için fiyat teklifi formunu doldurabilirsiniz. Size en iyi hizmeti sunmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Minaz Turizm Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Özellikler
Şoförlü araç kiralama Şehir dışına araç gönderimi Süsleme hizmeti Davetli taşıma hizmeti

Minaz Turizm Sıkça Sorulan Sorular

Şoför hizmeti zorunlu mu?

Evet

Araç Türleri

VIP araç

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.