Manas Oto Kiralama

0850 241 1774

Manas Oto Kiralama

Gelin Arabası

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Mirada Grup Rent A Car
42 9

Maltepe

Mirada Grup Rent A Car

Bu Özel Gününüzde Size Gün Başlangıcından Gün Bitimine Kadar Eşlik Edip Siz...

Araç Tek Hizmetleri
102 57

Ataşehir

Araç Tek Hizmetleri

StudyoTek Düğün günü için aradığınız gelin arabasını modellerimiz arasında ...

Sözüm Araç Kiralama
55

Kartal

Sözüm Araç Kiralama

Sözüm Araç Kiralama...

Hakkında

Sıradanlıktan uzak, yaratıcı, modern, süslemeli ya da klasik, kişiye özel, yeni tasarımlara sahip hediyelik eşyalar ya da nikah şekerlerine sahip olmak isterseniz Manas Oto Kiralama sizin için aradığınız üstün kaliteyi bulabilirsiniz. Sihirli ve eşsiz dokunuşlar ile benzersiz modellerde hediyelikleriniz olabilir. İstediğiniz sayıda ürettirmeniz de mümkündür. Önceden belirtmeniz dahilinde kişiye özel baskılar ve modeller de yapılabilmektedir. Zamanında ve uygun fiyatlar ile teslimat yapılmaktadır. Üretim için hazır modellerden seçebilir ya da hayalinizde bir tasarımı gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Bunun yanında hazır olarak başka bir yerde gördüğünüz modelin de kopyasını talep edebilirsiniz. Davetlilerinize bugünü hiç unutturmayacak bir hediye bırakabilir ve aradığınız modernliği yaşayabilirsiniz.

İletişim

Batuhan Herek

  • Telefon: 0850 241 1774

  • Adres: Merkez Mah. Marmara Cad. Şamlı Sok. Ünsal Pasajı No:26/15 (Garanti Bankası Karşısı) Avcılar/İstanbulYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.