Kız Tarafı Gelin Arabası

6 Yorum

E-posta Gönder

Kız Tarafı Gelin Arabası

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

  • Firma Yetkilisi

  • Firma Yetkilisi

Kız Tarafı Gelin Arabası Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000 TL'den fazla

Kız Tarafı Gelin Arabası Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Özellikler
Şoförlü araç kiralama Şehir dışına araç gönderimi Süsleme hizmeti Davetli taşıma hizmeti

Kız Tarafı Gelin Arabası Sık Sorulan Sorular

Şoför hizmeti zorunlu mu?

Evet


Araç Türleri

Lüks araç, Minibüs, VIP araç

Kız Tarafı Gelin Arabası Hakkında

Hayatınızın en özel gününde her şeyin mükemmel olmasını istemenizden daha doğal ne olabilir? O mükemmel geceyi aynı mükemmellikte bir seyahatle süsleme imkanı sağlıyoruz. ‘’KIZ TARAFI Gelin Arabası Kiralama’ olarak kalite anlayışımızdan ödün vermeden siz değerli çiftlerimize konforu ve lüks hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

2005 yılından beri İstanbul içinde faaliyet gösteren firmamız, bu sektörde tecrübe, güler yüzlülük ve kalitesiyle sizlere özel bir geceyi unutulmaz kılmak için yanınızdadır.
Bünyemizde bulunan Vito ve Transporter olmak üzere VIP araçlarımız full paket hizmetinizde olmakla beraber, farklı model araç ve organizasyon istekleriniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Araçlarımız bakımı, temizliği ve belgeleri eksiksiz olup sizlere sorunsuz bir seyahat hizmeti vermek için her daim hazırdır. Her kiralamadan sonra araçlarımıza, siz değerli müşterilerimizin sağlıklı bir seyahat sürmesi için özenle dezenfeksiyon işlemi yapılır. Sağlık bizim için en az konfor kadar önemlidir.

Sizlere sunduğumuz sürücülerimiz deneyimlidir ve profesyonel bir şekilde konforlu seyahat ilkesiyle işlerini yaparlar. Sadece çiftimizin seyahati değil, aynı zamanda misafirlerinizin de havaalanından veya dilediğiniz konumdan VIP transferi mevcuttur.
Hem lüks hem de ekonomik hizmet anlayışımızla, aracımızı sizin isteğinize bağlı olarak çeşitli yazılarla ve süsleme dahil çiçek ve aranjmanlarla hizmetinize sunuyoruz. Araba arkası mizah unsuru yazılar yazdırmanız ve bu mükemmel gecenize farklılık katmanız mümkündür.

‘’KIZ TARAFI Gelin Arabası Kiralama’’ ailesi olarak siz değerli çiftlerimize kaliteyi, konforlu seyahati ve lüks hizmeti, 15 yıldır sunmaktan dolayı gururluyuz. Bizler işlerini en iyi şekilde yapan, düğün organizasyonunuzu benimseyip, yüzünüzü gülümsetmekten vazgeçmeyen profesyonel, tecrübeli ve alanında iddialı bir firmayız. Mutluluğunuza açılan kapıya seyahatinizde, sizler de kusursuz hizmet istiyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz.

MUTLULUĞUNUZ DAİM OLSUN!

İletişim

Kız Tarafı Gelin Arabası Yorumları (6)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Aslı & Mehmet

Düğün Tarihi: 05.07.2020

Düğün.com üzerinden anlaştıMuhteşem hizmet, zamanında ulaşım, güleryüz ve ilgi muhteşem çok teşekkürler KIZ TARAFI GELIN ARABASI Yetkilileri..

Eda & Ahmet

Düğün Tarihi: 16.08.2020

Düğün.com üzerinden anlaştı


Aracınız Gayet Temiz Soför Nazik ve titiz ve süsleme hediye ettiler çok teşekkürler

Ezgi & Okan

Düğün Tarihi: 14.08.2020


Düğün için Kız Tarafı Gelin Arabasından kiraladığımız Araç gayet iyiydi. Araç şoförü ilgili ve kibar bir arkadaşımızdı. Arabayı gayet sakin kullandı. Bundan sonraki işlerinde kendisine başarılar diliyorum. (Aracın süslemesi mükemmeldi)

Yasemin & Kamil

Düğün Tarihi: 08.08.2020


Kız Tarafı Gelin Arabası ailesine teşekkür ediyoruz bizi bu mutlu günümüzde yalnız birakmadılar .. profesyonel bir ekip çalışmasıyla bizim mutlu günümüze mutluluk kattılar arabanın süslenmesi hediyesi ve arabanın içindeki ikramları araabanın süsü çok güzeldi tekrar tekrar teşekkür.

Songül & Aydın

Düğün Tarihi: 25.07.2020


Kız Tarafı Gelin Arabası'na teşekkür ediyoruz arabanın süslenmesi arabanın içindeki ikramları gayet cok ince bir haraketti biz çok memnun kaldık tavsiye ederiz araç süslemesi ikramları içinde ayrıca teşekkür ederiz

Emel & Murat

Düğün Tarihi: 11.07.2020


İlgili, güler, yüzlü, tecrübeli ve kaliteli bir firma.
İlk görüşmemizdeki ilgi alaka düğün sonuna kadar devam etti ve sıkıntısız stressiz ve mutlu bir şekilde bitti Kız tarafı gelin arabası firmasına teşekkür ederiz . süsleme hediyesi ve süslemeye bayıldık.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.