Inter Limousine*

Inter Limousine
Inter Limousine; dünyanın tartışmasız lider markası Mercedes’i, en az 10 senelik İstanbul trafiği tecrübesine sahip, yabancı lisana hakim özel eğitimli şoförlerle ve profesyonel yönetim kadrosuyla bir araya getirmiştir.

1983 yılından beri sektörünün lider firması Inter Limousine bugün de 2 adet son model stretch limuzin, 35 adet son model Mercedes ve 70 adet orta sınıf sedan araç ile en profesyonel şekilde şoförlü araç kiralama hizmetini vermektedir.

Şirketimiz, ana faaliyetinin yanısıra; otopark işletmeciliği, helikopter kiralama, tekne kiralama, tur ve rehberlik hizmetleri de bünyesinde toplamıştır.

İhtiyaç durumunda şirketimiz; gelen misafirimizin uçağın kapısında karşılanmasından, hiç vakit kaybetmeden havalimanından arabasına ulaştırması, en kısa sürede toplantısına yetiştirip, iş bitiminde oteline, oradan da helikopter ile küçük bir İstanbul turundan sonra eşiyle birlikte boğazın kucağında teknede romantik bir akşam yemeğine kadar uzanan bir organizasyonu hiçbir aksaklık yaşatmadan gerçekleştirebileceği gibi, geceyarısı evden havalimanına ulaşımı sağlayacak en basit hizmete uzanan geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Kuruluşundan beri; devlet protokolleri, dünya çapındaki oteller, ekonominin nabzını tutan CEO’lar, süperstarlar ve sultanlar Inter Limousine’in profesyonel hizmetini tercih etmişlerdir.

Inter Limousine, herkesin hayatında bir kez yaşayabileceği çok özel günler için çok özel bir servis sunmaktadır. Düğün, özel organizasyon ve davetlerde gönül rahatlığıyla kullanılabilecek hizmet ile müşterilerimiz kendilerini her zamankinden daha ayrıcalıklı hissetmektedirler.

Dakikası bile çok kıymetli olan iş adamları için ulaşımı bir dert olmaktan çıkarıp keyif haline getirmekteyiz. Dakikliğimiz, profesyonelliğimiz ve titiz planlamamızla müşterilerimiz Inter Limousine’ i özel asistanları gibi görmektedirler.

Ve eğlenceye de katkımız son sürat devam etmektedir. Müşterilerimizin İstanbul’un renkli gece hayatında tüm dikkatleri üzerlerine çekmelerine yardımcı olmaktayız. Bu büyük keyif, sadece evlerinden davetli oldukları yere gidip gelirken değil araçtan inip, araca binerken de hayranlık uyandıran bakışlar sebebiyle kesintisiz devam etmektedir. Hem de 18 Avro’dan başlayan fiyatlarla.

Inter Limousine’in profesyonel hizmeti dünyanın;
en büyük popstarı Michael Jackson;
en çok takip edilen siması Paris Hilton;
en önemli müzisyenlerinden Ray Charles;
en büyük basketbolcularından Kareem Abdul-Jabbar;
en iyi kalecilerinden Tony Schumacher;
en başarılı yönetmenlerinden Elia Kazan;
en güzel top modellerinden Linda Evangelista ve Alessandra Ambrossio;
en iyi gitaristlerinden Paco de Lucia;
en dikkat çeken aktristlerinden Sharon Stone;
en iyi tenisçilerinden Maria Sharapova;
en büyük seslerinden Tom Jones;
en iyi futbol takımlarından Shakhtar Donetsk;
en önemli rock gruplarından Faith No More ve U2;
ve daha nice önemli isim tarafından tercih edilmiştir.

Dünya ekonomisine yön veren; Coca-Cola, Citi Group, JP Morgan, HSBC, Merrill Lynch, General Electric, British American Tobacco, Goldman Sachs, Vodafone, Daimler;

Dünyanın önde gelen markalarından; Louis Vuitton, Samsung, Yamaha

Dünyanın önemli organizasyonlarından; Formula 1, Istanbul Tennis Cup, IDEF;

Dünyanın en önemli gece kulüplerinden ve restaurantlarından; Reina ve Ulus Sunset Grill&Bar;
Inter Limousine profesyonelliğinden vazgeçemeyen kuruluşlardandır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (1)

+ Yorum Yaz
T&V Tugce & Volkan Düğün Tarihi: 22/08/2015

Şımuzın kıralamak ıstıyorum mail atarsanaız sevınırım sensizgeceler_55_@hotmail.de

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Inter Limousine ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Inter Limousine hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap