Değer Tur

Değer Tur Hakkında

Değer Tur, uzun süredir Fatih gelin arabası kiralama şirketleri arasında faaliyet gösteren bir kuruluş. Gelin ve damatlarımızca en çok tercih edilen VIP araç marka ve modellerini tek bir çatı altında topluyoruz. Kapsamlı hizmet ilkesiyle faaliyet gösteren firmamız, düğün şıklığınıza uyum sağlayacak araç süsleme hizmetlerini de kataloğunda bulundurmayı ihmal etmiyor. Özel şoförlü gelin aracı kiralamak isteyen çiftlerimize profesyonel ve çözüm odaklı bir kadroyla yardımcı oluyoruz.

Deneyim
Değer Tur ailesi, araç kiralama ve özel şoförlük gibi alanlarda uzun yılların deneyimine ve uzmanlığına sahip kişilerden oluşmakta. Filomuzda mevcut olan tüm araçların düzenli bakımı, şoförlerimizin düğün çiftleriyle birlikte çalışma konusunda eğitilmesi, araç süslemesi için estetik kombinasyonlar üretimi gibi çok çeşitli konularda devamlı kendimizi geliştiriyoruz. Bizimle birlikte çalışan çiftlerden aldığımız geri bildirimlerle hizmet kalitemizi günbegün yükseltiyoruz.

Hizmetler/Kategoriye Özel
Değer Tur çiftlerine mümkün olan en kaliteli gelin arabası kiralama hizmetini verebilmek için VIP taşımacılık sektörünün en çok rağbet gören arabalarını filomuzda topluyoruz. Bu doğrultuda koleksiyonumuzda çoğunlukla Mercedes Vito ve Maybach araçlar mevcut. Araç içi TV ekranı gibi imkanlardan konforlu bir yolculuk vadeden geniş yolcu kapasitesine her türlü fırsata Değer Tur araçlarıyla ulaşabilirsiniz.

Araçlarımızı tüm çiftlerimize özel şoför hizmetiyle birlikte kiralıyoruz. Bu sayede düğün gününüzde yol ve trafik gibi konuları sizin için tamamıyla biz hallediyoruz. Size de mutlu anlarınızın tadını çıkarmak kalıyor. Fatih gelin arabası süsleme hizmetlerimizi de çeşit çeşit aksesuar seçeneğiyle birlikte veriyoruz. Araçlarımızı konseptinize uygun görünümlerle ve asil bir şıklık içerisinde kapınıza getiriyoruz.

Ek Hizmetler
Değer Tur çiftlerine verdiğimiz hizmetler sadece İstanbul’la sınırlı değil. Dilerseniz filomuzdaki lüks VIP araçları şehir dışından da kiralamayı tercih edebilirsiniz. Davetlilerinizin düğün mekanınıza gelişi ve düğün mekanınızdan dönüşü konusunda yardıma ihtiyacınız varsa bunun için de Değer Tur’a güvenebilirsiniz. Mercedes marka minibüs ve otobüs filomuz sayesinde tüm misafirlerinizi konforlu bir ulaşım deneyimine kavuşturuyoruz.

Değer Tur ile mutluluğa giden yolları rüzgar gibi geçin! Araçlarımız geniş kapasiteleriyle gelin ve damatlarımıza maksimum konfor sunarken dış görünüşleriyle de asaletin ve şıklığın tanımını yapıyor. Bizimle birlikte çalışmaya karar verdiyseniz hemen aşağıdaki iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Yandaki formu doldurup bize göndererek Değer Tur gelin arabası fiyatlarımızı öğrenmek de bir diğer seçenek.

Değer Tur Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Özellikler
Şoförlü araç kiralama Şehir dışına araç gönderimi Süsleme hizmeti Davetli taşıma hizmeti

Değer Tur Sıkça Sorulan Sorular

Şoför hizmeti zorunlu mu?

Evet

Araç Türleri

Lüks araç

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Nergis & Güray

Düğün Tarihi: 28.02.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Harika süper bir firma herkese tavsiye ediyorum
Muhteşem

Nadide & Emre

Düğün Tarihi: 03.02.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Ekip çok iyi, firma kalitesini beğendim. Çalışanlar güleryüzlü ve samimi. Herkese tavsiye ederim.

Ayfer & Aydın

Düğün Tarihi: 01.02.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Mükemmel bir hizmet anlayışları var
Güler yüzlü ve profesyonel bir firma

Hilal & Fatih

Düğün Tarihi: 05.11.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Yusuf Değer ve firması verdikleri hizmet ile bu sektörde daha ileri gideceklerini düşünüyorum. Her düğün olacak kişiye memnuniyetimizden dolayı telefonlarını iletmekten hiç çekinmeden veriyorum. Allah işlerini rast getirsin.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.